Indiana Jones and the Great Circle Resmi Olarak Duyuruldu: Bu Sene Kamçılı Adam Olacağız!

Paylaş

Bu akşam düzenlenen Xbox Developer Direct etkinliğinde MachineGames’in yeni oyunu Indiana Jones and the Great Circle resmi olarak duyuruldu. Zaten isminin ne olacağı daha önceden söylentiler arasında yer alıyordu ancak durum şimdi netleşmiş oldu. Kamçıları hazırlayın, 2024’te bir maceraya çıkacağız!

Indiana Jones and the Great Circle 2024’te çıkacak

Ülkemizde “Kamçılı Adam” olarak bilinen Indiana Jones’un bu yeni oyunu, 2024 yılında bizlerle birlikte olacak. Xbox Developer Direct etkinliği içerisinde zaten görmeyi bekliyorduk kendisini. Yayınlanan oynanış videosunda serinin baş aktörü Harrison Ford’u yine Indiana Jones olarak göreceğiz. Ancak karakterin seslendirmesini ise Death Stranding, The Last of Us ve Uncharted 4 ile ünlenen Troy Baker yapacak.

Developer Direct içerisinde yayınlanan oynanış videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz;

Indiana Jones and the Great Circle‘ın hikayesi ise 1981 yılında çıkan Raiders of the Lost Ark ile 1989 yılında çıkan The Last Crusade filmlerindeki olayların arasında geçecek. Yani o yıllarda çıkan filmlerden birçok gönderme görme şansımız bulunuyor. Ayrıca oyun 2024’ün ilerleyen dönemlerinde PC ve Xbox konsolları için piyasaya sürülecek.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: