Grand Theft Auto: The Trilogy, Netflix Aboneleri İçin Ücretsiz Oluyor

Netflix, Grand Theft Auto: The Trilogy’nin mobil sürümünün 14 Aralık’ta oyun kataloğuna dahil olacağını açıkladı. Football Manager 2024 Mobile, Oxenfree ve Spiritfarer gibi popüler yapımları da kütüphanesinde barındıran şirket, aboneleri için yeni ücretsiz oyunlar sunmaya devam ediyor. Üstelik şimdiden ön kayıt yapabilirsiniz.

Grand Theft Auto: The Trilogy, 14 Aralık’ta Netflix aboneleri için ücretsiz olacak.

İkonik GTA serisinin yenilenmiş oyunlarını içerisinde barındıran The Trilogy, 14 Aralık’ta App Store, Google Play Store ve Netflix mobil uygulaması üzerinden erişilebilecek. Rockstar Games’in yeni Grand Theft Auto oyunundan gelişmeler paylaşacağı aralık ayına girerken Netflix tarafından paylaşılan bu güzel gelişme, şimdiden birçok oyuncuyu fazlasıyla sevindirmiş durumda.

Grand Theft Auto: The Trilogy, Netflix aboneleri için ücretsiz oluyor
Grand Theft Auto: The Trilogy, Netflix aboneleri için ücretsiz oluyor

Tüm bunların yanı sıra iOS kullanıcıları, şu andan itibaren oyunlar için ön kayıtlarını yapabilirler. Grand Theft Auto III – The Definitive Edition, Grand Theft Auto: Vice City – The Definitive Edition ve Grand Theft Auto: San Andreas – The Definitive Edition için ön kayıtlarınızı yaptıktan sonra 14 Aralık itibarıyla oyunlara erişim sağlayabileceksiniz. Tabii bu durumun sadece Netflix aboneleri için geçerli olduğunu tekrardan hatırlatmakta fayda var.

Eren Eroğlu
Eren Eroğlu
Selam! Ben Eren Eroğlu. Atarita'nın yönetiminden sorumluyum. Aynı zamanda arada sırada oyun sektörüne dair yazıyorum.

2 YORUMLAR

2 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: