KysuPin ile favori oyunlarında avantaj sağla!

KysuPin ile League of Legends, Valorant, PUBG Mobile ve daha birçok oyunun e-pinlerine oldukça uygun fiyatlardan erişebilirsin! #İşBirliği

GTA 6 Ön Sipariş Tarihi Hakkındaki İddiaların Gerçeği Yansıtmadığı Düşünülüyor

Paylaş

GTA 6 için büyük bekleyiş halen sürüyor. Rockstar Games’in açıklamasına göre aralık başı gibi duyurulması planlanan serinin yeni oyunu hakkında ilginç detaylar var. Biz de oyunun ön sipariş tarihi hakkında ortaya atılan iddiaları ele almak istedik.

GTA 6 ön sipariş tarihi belli oldu mu?

Rockstar Games’in beklenen bir sonraki büyük GTA duyurusu için artık sayılı zaman kaldı diyebiliriz. X platformu üzerinden yaptıkları duyuruya göre aralık ayı başında yeni GTA’nın açıklanmasına şahit olacağız. Bizlerin tahmini, bu duyurunun The Game Awards töreninde yapılacağı kanaatinde. Tabii son ve resmi bilgiye yine ilerleyen günlerde erişebileceğiz. Ancak bu duyurudan önce ortaya ilginç bir detay çıktı diyebiliriz.

GTA 6 ön sipariş belli oldu mu?
GTA 6 ön sipariş belli oldu mu?

Henüz 2 gün önce ortaya çıkan bir iddiaya göre, X kullanıcılarından bazıları yurt dışı menşeili teknoloji firması Argos ile GTA 6 hakkında ilginç bir diyalog yaşadı. Bazı kullanıcılar bu teknoloji firması ile iletişime geçerek GTA 6 ön sipariş tarihini sorgulamaya çalıştı ve Argos çalışanları tarafından verildiği iddia edilen bilgi ise 12 Aralık 2023 tarihi oldu. Tabii bu durumda oyunu bekleyenler büyük bir heyecan içerisine girse bile bazı şüphe duyan kullanıcılar işi derinlemesine araştırmak istemiş.

Rockstar Universe olayı tamamen çözdü

X platformu üzerinde Rockstar Games ve yeni GTA oyunu hakkında çeşitli bilgiler ve sızıntılar paylaşan Rockstar Universe, ortaya atılan iddia sonrası Argos yetkilileri ile bir konuşma gerçekleştirmiş. Buna göre Argos çalışanlarının böyle bir tarih paylaşımında bulunmadığı ve verilen GTA 6 ön sipariş tarihinin tamamen asılsız olduğu ortaya çıktı. Ancak halen kesin bir durum söz konusu değil. Yani tarihe ne yanlış ne de doğru deme lüksümüz bulunmuyor.

Argos yetkilileri GTA 6 ön sipariş tarihinin ancak Rockstar Games’in belirttiği tarihte kesinleşebileceğini söylüyor. Yani bu demek oluyor ki, Rockstar henüz resmi olarak bir ön sipariş tarihi belirlememiş olabilir. İşte bu sebeple Aralık ayı başında yapılacak o kadim duyuruyu beklememiz gerekiyor.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: