KysuPin ile favori oyunlarında avantaj sağla!

KysuPin ile League of Legends, Valorant, PUBG Mobile ve daha birçok oyunun e-pinlerine oldukça uygun fiyatlardan erişebilirsin! #İşBirliği

GTA Online’ın Yeni Büyük Güncellemesi Yakında Geliyor

Rockstar Games, GTA Online'ı bir süre daha destekleyecek gibi görünüyor.

Paylaş

GTA Online bir büyük güncelleme daha alacak. Take-Two geçen sene gerçekleştirdiği mali yılı sonundaki basın toplantısında GTA 5 ve Online için Rockstar Games içinden küçük bir ekibin çalışmakta olduğunu ve bu ekibin de yakında Grand Theft Auto VI geliştirme sürecine dahil edileceğini söylemişti. O zaman ki söylentilere göre oyun sadece içerik güncellemesi alacak, büyük güncelleme almayacaktı. Öyle görülüyor ki bu iddialar bugün gelen güncelleme haberiyle birlikte yalanlanmış oldu. GTA Online’ın kendi ödül avcılığı işinizi kurmanızı sağlayacak büyük güncellemesi yaz ayları içerisinde çıkacak.

GTA Online’da kendi ödül avcılığı işinizi kurabileceksiniz

Oyunun geliştiricisi Rockstar Games, GTA Online’a bu yaz içerisinde gelecek kendi ödül avcılığı işinizi kurmanızı sağlayacak güncellemeyi duyurdu. Ödül avcılığı işi haricinde, polis Vincent için “Yasal olmayan yaptırım faaliyetleri” yürütebileceğiniz görevler, Creator’da özel Drift ve Drag Yarışları oluşturmak için yeni araçlar-aksesuarlar ve çok daha fazla içerik oyuna eklenecek. Rockstar Games resmi tanıtım yazısında güncellemeyle ilgili şu ifadeleri kullandı:

GTA Online
Rockstar Games’in güncellemeyle ilgili yayınladığı resmi yazıdan bir görsel.

“Bu yazın aksiyon dolu GTA Online güncellemesi aynı zamanda imrenilecek ve toplanacak yeni araç koleksiyonu, Taksi Çalışması, Açık Tekerlek Yarışları, Kağıt İzi Operasyonu ve daha fazlası dahil olmak üzere bir dizi mevcut mod ve görevde ödemelerde artışlar sunuyor.”

Güncelleme için herhangi bir çıkış tarihi bulunmuyor.

Kaynak:IGN
Berke Kösali
Berke Kösali
Call of Duty sevdalısı, teknoloji meraklısı, bilim kurgu hayranı ve çaylak yazar.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: