Rockstar Games, GTA 6’yı Bu Hafta İçerisinde Duyurabilir

Paylaş

Ünlü gazeteci Jason Schreier, Rockstar Games’in uzun zamandır sessizliğini koruduğu GTA 6 hakkında yeni bir bilgi paylaştı. Schreier, kaynakların Bloomberg News’e söylediğine göre oyunun duyurusunun bu hafta yapılacağını ve aralık ayında da bir fragman yayımlanacağını açıkladı.

Dünya’nın en çok beklenen oyunu GTA 6, çok yakında sessizliğini bozabilir

Rockstar, henüz GTA 6’yı resmî olarak duyurmamış olsa da yaklaşık iki senedir birçok söylenti görüyor ve oyunun çıkış tarihine dair iddialar üretiliyordu. Bloomberg’de çalışan ünlü gazeteci Jason Schreier ise oyunun duyurusunun bu hafta içerisinde yapılacağını bildiriyor. Tüm bunların yanı sıra Rockstar Games, aralık ayındaki 25. yıl dönümü sırasında GTA 6 için bir fragman yayımlamayı planlıyormuş.

GTA 6 Duyurusu Yakında
Görsel yapay zeka tarafından oluşturulmuştur. Oyunu temsil etmemektedir.

GTA 6 çıkış tarihi henüz belli olmasa da uzun bir süredir oyunun 2024’ün sonlarına doğru piyasaya sürülecek olması tahmin ediliyor. Grand Theft Auto V hayatımıza girdiğinden bu yana 10 yıldan daha fazla bir zamanı geride bıraktığımızı düşünecek olursak GTA 6’nın da yakın tarihte piyasaya sürülmesi oldukça olası duruyor. Ayrıca daha önce de GTA 6’ya dair birçok iddia, sızıntı ve birkaç oyun içi görüntü görmüştük.

İçerisinde Vice City’nin yeni bir versiyonunu da barındırması beklenen GTA 6, çok yakın bir tarihte resmî duyurusu ile karşımıza çıkacak gibi görünüyor. Atarita olarak, siz sevgili okurlarımızı yeni detaylar ile anlık olarak buluşturuyor olacağız.

Eren Eroğlu
Eren Eroğlu
Selam! Ben Eren Eroğlu. Atarita'nın yönetiminden sorumluyum. Aynı zamanda arada sırada oyun sektörüne dair yazıyorum.
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: