KysuPin ile favori oyunlarında avantaj sağla!

KysuPin ile League of Legends, Valorant, PUBG Mobile ve daha birçok oyunun e-pinlerine oldukça uygun fiyatlardan erişebilirsin! #İşBirliği

Epic Games Store Muhteşem Cuma İndirimleri Başladı: Steam’deki Yeni Fiyatlar İle Karşılaştırıyoruz

Paylaş

Malumunuz Steam’in dolar kuruna geçmesiyle birlikte Türkiye’deki oyuncuların bir numaralı dijital platformu haline gelen Epic Games Store Muhteşem Cuma indirimleri nihayet başladı. 21-28 Kasım tarihleri arasında sürecek indirimlerde alabileceğiniz 10 farklı oyun söylüyoruz, üstüne üstlük bu oyunları Steam fiyatları ile karşılaştırıp ne kadar kâr elde edebileceğinizi gösteriyoruz!

Epic Games Store Muhteşem Cuma İndirimlerinde oyun önerileri:

Epic Games Store Muhteşem Cuma İndirimleri

Epic Games Store Muhteşem Cuma İndirimleri içerisinde gerçekten çok iyi fiyat düşüşleri yer alıyor. Steam’deki dolarlı fiyatlara baktıktan sonra resmen gözümüz gönlümüz açıldı desek yeridir. Ayrıca 200 TL ve üzeri alışverişlerde sepete %33 indirim kuponu uygulanıyor. Sadece bununla yetinmiyorlar ve her alışverişinizden sonra %10 para iadesi veriyorlar. Daha ne olsun yani öyle değil mi? Haydi geçelim oyunlara;

Cyberpunk 2077 ve Phantom Liberty Paketi – %30 indirim ile birlikte 734,30 TL

Çıktığı dönem sorunlarla boğuşan Cyberpunk 2077 durumu gerçekten çok iyi toparladı dostlar. Şu an alınabilecek ve oynanabilecek en iyi aksiyon oyunlarından bir tanesi. Ayrıca Phantom Liberty ek paketiyle gerçekten çok iyi iş çıkartan bir CD Projekt Red var karşımızda. Şayet kuponu kullandığınız zaman bu paket size 491,98 TL bandında bir fiyata geliyor. Kaçırmak pek mantıklı olmaz gibi.

  • Güncel Steam fiyatı – %39 indirim ile birlikte 1.192 TL

The Witcher 3: Wild Hunt Complete Edition – %75 indirim ile birlikte 99,99 TL

Bundan daha iyi bir fiyat bulmak gerçekten çok zor olabilir. Hem ana oyun hem de yanındaki iki güzel ek paket ile birlikte 100 TL’ye yüzlerce saat oynayabileceğiniz muhteşem bir macera sizleri bekliyor olacak. The Witcher 3: Wild Hunt‘ın hikayesinden pek fazla bahsetmeye gerek yok diye düşünüyoruz. Eğer henüz fırsat bulamadıysanız şimdi tam sırası diyebiliriz.

  • Güncel Steam fiyatı – %75 indirim ile birlikte 274,00 TL

Assassin’s Creed Mirage Deluxe Edition – %20 indirim ile birlikte 799,20 TL

Deluxe Edition dışındaki diğer paketlerde bir indirim bulunmuyor. Ancak bu paketi satın almak isterseniz ve üstüne %33’lük indirim kuponunu kullanırsanız oyun sizlere 535,46 TL gibi bir rakama geliyor. En son çıkan Assassin’s Creed oyunu olmasından kaynaklı fiyat halen biraz tuzlu gelebilir ancak aklınıza takılan herhangi bir sorunu incelememize bakarak giderebilirsiniz.

  • Güncel Steam fiyatı – Steam mağazasında bulunmuyor.

The Walking Dead: The Telltale Definitive Series – %60 indirim ile birlikte 30,80 TL

The Walking Dead: The Telltale Definitive Series, seri içerisindeki 4 sezonun yanı sıra 400 Days ve The Walking Dead: Michonne oyununu içerisinde barındırıyor. Çok rahat 50-60 saat üzerinde bir deneyim sunuyor kendisi. Diziden bağımsız olarak ilerleyen bir senaryo hakim ancak kendi kararlarınızı aldığınız ve oldukça duygu yüklü bir senaryosunun olduğunu söyleyelim.

  • Güncel Steam fiyatı – %75 indirim ile birlikte 166,00 TL

Sonic Frontiers – %40 indirim ile birlikte 899,40 TL

Sonic Frontiers, açık dünya içerisinde biz oyunculara oldukça eğlenceli bir ‘Sonic’ deneyimi sunmayı amaçlıyor. Hem klasik oyun modları hem de yenilikçi yapısıyla birlikte Epic Games Store Muhteşem Cuma İndirimleri esnasında göz atabilirsiniz. Ayrıca %33’lük kuponla birlikte 600 TL civarına alınabildiğini de söyleyelim.

  • Güncel Steam fiyatı – %60 indirim ile birlikte 692,00 TL

Prince of Persia: The Two Thrones – %80 indirim ile birlikte 23,80 TL

Eskiden Steam üzerinden 7 TL civarlarına satın alabildiğimiz Prince of Persia serisinin güzide oyunlarından olan The Two Thrones gayet iyi bir indirime girmiş durumda. Şu an Steam üzerinden 45 TL civarına satın alabildiğiniz yapım burada ise sadece 23,80 TL’ye alınabiliyor. Şayet biraz nostaljiye dönmek isterseniz güzel bir tercih olacaktır.

  • Güncel Steam fiyatı – %80 indirim ile birlikte 46,00 TL
Epic Games Store Muhteşem Cuma İndirimleri
Prince of Persia: The Two Thrones

Total War: WARHAMMER II – %50 indirim ile birlikte 324,50 TL

Warhammer serisinin en sevilen yapımlarından birisi olan Total War: Warhammer II oldukça iyi bir fiyata inmiş durumda. %33’lük kuponu kullandığınız takdirde 217,41 TL gibi bir fiyata sahip olabiliyorsunuz. Başında saatler harcayacağınız ve destansı savaşlara liderlik edeceğiniz bu yapımı Epic Games Store Muhteşem Cuma İndirimleri içerisinde kaçırmayın lütfen.

  • Güncel Steam fiyatı – %66 indirim ile birlikte 489,00 TL

FINAL FANTASY VII REMAKE INTERGRADE – %50 indirim ile birlikte 349,50 TL

2022’de çıkan ve Final Fantasy hayranlarını oldukça tatmin eden FINAL FANTASY VII REMAKE INTERGRADE, Muhteşem Cuma İndirimleri kapsamında kaçırılmayacak bir fiyata satın alınabilir durumda. Kuponu kullanmanız durumunda 234,16 TL’ye sahip olabiliyorsunuz. Steam üzerinden almak isterseniz neredeyse 800 TL daha fazla ödemeniz gerekiyor…

  • Güncel Steam fiyatı – %50 indirim ile birlikte 1.008,00 TL

Child of Light: Ultimate Edition – %70 indirim ile birlikte 68,70 TL

Aurora adındaki genç bir kızın kayıp masal dünyası Lemuria’da uyanmasıyla maceramız başlıyor. Ubisoft’un sevilen oyunlarından birisi olan Child of Light, Epic Games Store Muhteşem Cuma İndirimleri kapsamında iyi bir fiyata düşmüş durumda. Ayrıca bu sürümün Ultimate sürüm olduğunu söyleyelim. Steam üzerinde standart sürümü satın almak isterseniz daha fazla ödeme yapmanız gerekiyor.

  • Güncel Steam fiyatı – %70 indirim ile birlikte 103,40 TL

Lake – %50 indirim ile birlikte 16,50 TL

Listenin sonuna gelmişken gerçekten fiyatının hakkını verecek bir oyun önerelim dedik. Sakin ve kafa yormayan bir hikaye arıyorsanız o halde Lake size ilaç gibi gelecek. 1986 yılında geçen hikayede küçük bir kasabada posta dağıtmaya gelen Meredith Weiss karakterine hayat veriyoruz. Steam üzerindeki indirimli fiyatını duyunca şok olup hemen satın alacaksınız diye düşünüyoruz.

  • Güncel Steam fiyatı – %50 indirim ile birlikte 150,93 TL
Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: