Epic Games Store Bahar İndirimleri Başladı: Fırsatlar Dönemine Tekrar Girdik!

Cüzdanımızın korkulu rüyası geri döndü...

Paylaş

Türkiye’de yerel fiyatlandırma ile oyunlara erişebildiğimiz Epic Games Bahar İndirimleri 2024 ile ciddi fırsatlar yeniden karşımıza çıkıyor. Epic Games Store üzerinde başlayan indirimlerde büyük şirketlerin AAA bütçesindeki oyunlarında yüksek oranlarda indirimler başlamış durumda. 14 Mart 2024 itibarıyla başlayan bahar indirimleri boyunca dilediğiniz oyunları belki de yıl içerisindeki en düşük fiyatlarından kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Epic Games Bahar İndirimleri 2024 başladı: Peki ne zaman bitecek?

Epic Games Bahar İndirimleri 2024, 14 Mart tarihi itibarıyla başlamış durumda. Platformun mevsimsel indirimlerinden birisi olan bu kampanya, 28 Mart 2024 tarihinde sona erecek. Bu sırada alışveriş yapan oyuncular, normalde %5 oranında olan ödüllerden %10 oranında faydalanabilecekler.

Epic Games Store Bahar İndirimleri 2024 başladı.
Epic Games Store Bahar İndirimleri 2024 başladı.

Ücretsiz oyun dağıtmayı imzası haline gelmiş Epic Games Store, ayrıca Türk oyuncuların yerel fiyatlandırma ile oyun satın alabildiği sayılı mağazalardan birisi. Bu açıdan baktığımızda, buradaki dönemsel indirimlerin önemi de ciddi şekilde artıyor. İndirim süreci boyunca biz de sizler için her zaman yaptığımız gibi çeşitli listeler hazırlayarak gözden kaçması muhtemel oyunları paylaşmaya devam edeceğiz.

Epic Games oyun önerileri: İlk bakışta dikkatimizi çekenler

Detaylı indirim listelerimizi paylaşmadan önce, indirimlere yüzeysel olarak baktığımızda dikkatimizi çeken oyunlar olduğunu gördük. Mesela şu anda, EA Sports FC 24 %80’lik bir indirim ile 419₺’ye kadar düşmüş durumda. Yaşanan son zamdan sonra, sevilen futbol oyununun bu fiyata düşmüş olduğunu görmek güzel.

Öte yandan yakın zamanda çıkan oyunla arasında %20’lik indirim ile 729.60₺’ye düşen Alan Wake 2 de oyun için indirim bekleyen oyuncuların radarına girebilir. Aynı zamanda yakında Steam’e gelecek Dead Island 2, 235.95₺‘ye düşmüş durumda. Steam’de bundan daha ucuz satılacağını düşünmediğimiz için, oyunu deneyimlemek isteyen oyunculara rahatlıkla tavsiye edebiliriz.

Epic Games Bahar İndirimleri oyun önerileri
Epic Games Bahar İndirimleri oyun önerileri

Ubisoft’un harika metroidvaniası Prince of Persia: The Lost Crown da %40’lık bir indirim ile 509.40₺ fiyatına düşmüş durumda. Öte yandan geçtiğimiz yılın hit oyunlarından birisi olan Hogwarts Legacy’nin fiyatı yarı yarıya düşerek 549.50₺’ye dayanmış.

Epic Games Bahar İndirimleri 2024 boyunca sizlere çeşitli listelerle farklı bütçeler ve oyun türleri için öneriler sunmaya devam edeceğiz. Anında haberdar olmak için bildirimlerimizi açabilirsiniz.

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek
Oyunların yeni yeni yaygınlaştığı dönemlerde bir çocuk olarak video oyunlarıyla ilk bakışta aşk yaşadım. Age of Empires II ile başlayan yolculuk, kendi oyunumu yapmaya kadar ilerledi. Hala oyun sektöründeyim ve hala o ilk kez Age of Empires II oynayan çocuğun tutkusunu taşıyorum.
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: