Electronic Arts, Orkun Işıtmak Tarafından Tasarlanan EA Sports FC 24 Formasını Tanıttı

EA'den Türkiye'ye özel bir forma geldi 🇹🇷

Paylaş

Oyun sektörünün devlerinden olan Electronic Arts, popüler Türk içerik üretici ve yatırımcı Orkun Işıtmak ile birlikte yeni bir iş birliğine imza attı. Orkun Işıtmak tarafından tasarlanan Türkiye forması, EA Sports FC 24’ün Ultimate Team moduna eklendi.

Orkun Işıtmak imzalı EA Sports FC 24 forması çıktı

Küresel çapta oyuna dahil olan forma, Türkiye bayrağının renkleriyle donatılmış özel bir tasarıma sahip. Eğer Orkun Işıtmak tarafından tasarlanan bu EA Sports FC 24 forması hoşunuza gittiyse, Ultimate Team içerisinde bulunan paketler içerisinden rastgele elde etme şansına sahip olduğunuzu da eklemek istiyoruz. Yani forma, an itibarıyla oyunun içerisine dahil edilmiş durumda.

Formaya daha detaylı bir bakış açısı ile yaklaşmak isterseniz, Electronic Arts tarafından iletilen basın bülteninde yer alan videoya yukarıdaki sosyal medya paylaşımımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Özellikle küresel çapta popüler markalardan bu tarz ülkemize özel iş birlikleri görmek oldukça güzel. Dileriz ki böyle iş birlikleri görmeye devam ederiz.

Peki siz Orkun Işıtmak tarafından tasarlanan EA Sports FC 24 formasını nasıl buldunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.

Eren Eroğlu
Eren Eroğlu
Selam! Ben Eren Eroğlu. Atarita'nın yönetiminden sorumluyum. Aynı zamanda arada sırada oyun sektörüne dair yazıyorum.
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: