Adeta Masalları Anımsatan Dordogne’nin Çıkış Tarihi Belli Oldu

Paylaş

A Plague Tale ve Snowrunner gibi oyunlarla tanınan popüler yayıncı Focus Entertainment, adeta masallardan fırlamış gibi gözüken yeni oyunları Dordogne’nin çıkış tarihini açıkladı.

Focus Entertainment’in yeni oyunu Dordogne, 13 Haziran’da çıkacak

Dordogne; Fransa’nın ışıltılı kırsallarında geçen, çocukluk anıları, aşk ve aile hakkındaki renkli ve duygu dolu anlatımlı bir macera oyunu olarak karşımıza çıkıyor. UN JE NE SAIS QUOI ve UMANIMATION tarafından geliştirilmekte olan oyun, 13 Haziran’da Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4, Nintendo Switch ve Steam’de piyasaya sürülecek.

Dordogne – Çıkış Tarihi Fragmanı

Steam üzerinde 190 TL’den ön siparişe açılan oyunda, kayıp aile sırlarımızı ortaya çıkartmak için çocukluğumuzun derinliklerine doğru bir yolculuk yapacağız. Özellikle görselliği ve hikâye anlatımına odaklanıyor olmasıyla dikkatleri üzerine toplayan Dordogne, son zamanlarda oyunlardaki kaos ve yüksek tempodan sıkılmış olan oyuncular için adeta bir ilaç görevi görebilir diyebiliriz. Şimdiden rahatlatıcı bir oyun olduğunu hissettiren yapım, küçük kaçamaklar arayan oyuncular için şahane bir seçenek olacaktır.

Eren Eroğlu
Eren Eroğlu
Selam! Ben Eren Eroğlu. Atarita'nın yönetiminden sorumluyum. Aynı zamanda arada sırada oyun sektörüne dair yazıyorum.
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: