Deadpool 3 Filminin Senaryosu Sızdırılmış Olabilir: Dikkat Spoiler İçerir!

Paylaş

Son dönemlerde adını sıkça duyduğumuz Deadpool 3 için farklı gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Yabancı bir forum sitesinde filmin senaryosu sızdırılmış olabilir.

Bu yazı, filme dair SPOILER içermektedir.

Deadpool 3 senaryosu galiba sızdırıldı!

Yabancı bir forum sitesinden elde ettiğimiz bilgilere göre, filmin oldukça sürükleyici bir hikayesi bulunuyor. Ancak belirtmemiz gerekiyor ki, bu yazı filme dair SPOILER bilgiler içeriyor. Sızdırılan bu bilgilerin doğruluğu %100 olmasa bile gerçekleşme ihtimali hem Marvel evrenine hem de çizgi romanlara göre oldukça yüksek duruyor. Eğer filme dair herhangi bir SPOILER bilgisi görmek istemiyorsanız lütfen yazının buradan sonrasını okumayınız.

Deadpool 3 Filminin Senaryosu Sızdırılmış Olabilir: Dikkat Spoiler İçerir!
Deadpool 3

Yabancı bir forum sitesi olan 4chan’de ortaya atılan iddialara göre Deadpool 3’ün senaryosu sızdırılmış durumda. Paylaşan kişi gönderiyi hemen kaldırmış olmasına rağmen internet uçsuz bucaksız bir mecra, unutmamak lazım.

Gönderinin kaldırılması bilgileri bir nebze olsun doğruluyor fakat elimizde henüz kesinleşmiş bir bilgi yok. İnternetin farklı forum sitelerinde bu bilgilere ulaşılabiliyor. Bizde merak eden dostlarımız için senaryoyu biraz anlatalım dedik;

Söylenene göre film, Deadpool 2’nin kaldığı yerden başlıyor. Cable’ın zaman makinesini kullanan Deadpool, Logan’ın hayatını kurtarmaya çalışırken Loki dizisinden tanıdığımız TVA güçleri tarafından ele geçiriliyor. Başlarına binbir türlü olay geldikten sonra ise Doctor Strange in the Multiverse of Madness filminde konuk olduğumuz Evren 838’e gidiyorlar. Profesör X’ten boşalan koltuğu burada Magneto almış olacakmış.

Söylenilen diğer detaylara göre ise Magneto, filmin ana kötüsü konumunda olacakmış. Bu sebeple TVA güçlerimiz ve kahramanlarımız onu durdurmak adına eski X-Men filmlerinden tanıdığımız Jean Grey gibi karakterler ile bir grup oluşturacakmış. Ayrıca filmde Daredevil ve Elektra gibi kahramanlar da yer alıyormuş. Tüm bu savaş sona erdiğinde ise günümüz Marvel evreni olan Disney’in Marvel Sinematik Evrenine bir geçiş yaşanacakmış ve eskiden izlediğimiz tüm X-Men karakterleri bu evrene geçmiş olacakmış.

Evet, gördüğünüz üzere eğer bu senaryo gerçekleşirse ortaya harika bir film çıkacakmış gibi duruyor. Bir ton Deadpool varyantı ve bir ton Wolverine varyantı ile birlikte artık FOX evreninde gördüğümüz tüm Marvel karakterleri Disney’in Marvel Sinematik Evreni içerisine dahil olacak.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: