KysuPin ile favori oyunlarında avantaj sağla!

KysuPin ile League of Legends, Valorant, PUBG Mobile ve daha birçok oyunun e-pinlerine oldukça uygun fiyatlardan erişebilirsin! #İşBirliği

Çekimleri Devam Eden Deadpool 3 Filminden İlk Set Fotoğrafı Sızdırıldı

Paylaş

Marvel hayranlarının heyecanla beklediği Deadpool 3 filminden ilk sızıntıyla karşı karşıyayız. Deadpool’u kostümüyle birlikte görme şansına erişiyoruz! Wolverine de gelmez mi usta be?

Deadpool 3 heyecanla bekleniyor

Geçtiğimiz sene hiç beklenmedik sürpriz bir video ile duyurulan Deadpool 3 filminden heyecan verici yeni gelişmeler var. Karakteri canlandıran Ryan Reynolds’un çekilen kostümlü fotoğrafı birçok teorinin yanı sıra filmin işleyeceği konuyu da biraz olsun gözler önüne sermiş gibi duruyor.

Tabii hayranlar -ve ben- artık Wolverine sızıntısı görmeyi iple çekiyoruz. 2017’deki Logan filminden sonra karakteri oynamayı bırakan Hugh Jackman sahalara geri dönecek ve onun tekrar nasıl vahşi bir performans sergileyeceğini görmek çok istiyoruz. Ama şimdilik setten sızdırılan Deadpool fotoğrafına aşağıdan ulaşabilirsiniz;

Şimdi biraz analiz yapalım dilerseniz; sol tarafta görülen fotoğraf Ryan Reynolds’un ta kendisi. Yüzünün CGI ile şekilleneceği çok belli bu sebeple maske takmadan da oynayabiliyor gibi görünüyor. Ayrıca arka fona bakacak olursak parçalanmaya yüz tutmuş bir araba ve ormanlık alan görülebiliyor. Sanıyoruz ki, fotoğraf çekildiği sırada ormanlık bir alanda kaza temalı sahnelerden birisi çekiliyor.

Sağ tarafta ise Ryan Reynolds olmayabilecek birisini görüyoruz. Bu muhtemelen bir dublör, çünkü kostümü biraz daha farklı. Bu sebeple akıllara şu durum geliyor, soldaki fotoda yer alan araba ile sağdaki araba aynı ortamda duruyor. Bu demek oluyor ki, iddia edilen çoklu evren teması bu filmde kesinlikle karşımıza çıkacak. Çünkü sağ taraftaki Deadpool karakteri farklı bir evrenden geliyor gibi duruyor.

Hollywood’da devam eden grevlerden etkilendikten sonra kısa bir süre önce çekimlerine tekrar başlanan Deadpool 3’ün 3 Mayıs 2024 tarihinde sinemalarda olacağını biliyoruz. Ayrıca bu film, Disney’in 20th Century Fox’u satın almasından sonra Marvel tarafından çekilen ilk film olma unvanını taşıyor. Yani daha önceden Fox bünyesindeki (X-Men filmleri) Marvel projelerinin artık Disney’in elinde olması sebebiyle günümüzdeki Marvel Sinematik Evreninde bu karakterleri kesin olarak göreceğimizi netleştirmiş oluyoruz.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: