KysuPin ile favori oyunlarında avantaj sağla!

KysuPin ile League of Legends, Valorant, PUBG Mobile ve daha birçok oyunun e-pinlerine oldukça uygun fiyatlardan erişebilirsin! #İşBirliği

Cyberpunk 2077’nin Devam Oyunu İçin Yeni İş İlanları Açıldı: Heyecan Verici Detaylar Ortaya Çıktı!

Paylaş

Cyberpunk 2077’nin devam oyunu için CD Projekt RED tarafından yeni iş ilanları açıldığı tespit edildi. Bu iş ilanları aynı zamanda şirketin oyun üzerindeki vizyonu ve oyunun sahip olacağı özellikler hakkında yeni detaylar içeriyor. Phantom Liberty DLC’si ile birlikte paket edilen ilk oyunun rafa kalkmasının ardından Polonyalı geliştirici yeni oyunları için gaza basmış gibi görünüyor. Gelin yeni iş ilanlarına ve detaylara birlikte göz atalım.

Cyberpunk 2077’nin devam oyunu ilk oyundan çok daha büyük olacak

Yakın zamanda tespit edildiği üzere Project Orion kod adıyla geliştirilen yeni Cyberpunk oyunu için yeni detaylar ortaya çıktı. CD Projekt RED’in oyun için ABD ve Kanada’da açtığı iş ilanları, aranan geliştiricilerin özellikleriyle birlikte oyundan ne bekleyebileceğimize dair bilgiler içeriyor. Bildiğiniz gibi Orion, CD Projekt RED’in Boston stüdyosunda an itibarıyla geliştirilme aşamasında. Hatta geçen ay yapılan iddialı açıklamada ilk oyunun yalnızca bir ısınma turu olduğu ve ikincisinin çok daha iyi olacağı, stüdyonun anlatı direktörü tarafından belirtilmişti.

Açılan iş ilanlarını kısaca toparlayacak olursak:

  • Ara sahneler ve “film kesitleri” duygusal ve aksiyon dolu olacak.
  • Cyberpunk 2077’deki zanaatkarlık mekaniği devam oyununda da bulunacak.
  • Açık dünya etkinlikleri Cyberpunk 2077’dekinden daha fazla olacak, şirket bu kısma daha çok odaklanacak.
  • İlanda “nefes kesici dünyalar yaratmaktan” bahsedildiği için oyunun birden fazla haritası olacağı tahmin ediliyor.
  • Diyalog sahneleri ve oynanış kusursuz şekilde birbirine yedirilecek.
Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077

Henüz elimizde bundan fazla detay olmasa da buradan bir şeyler çıkarabilmek mümkün. CD Projekt RED, Cyberpunk 2077’de de diyalog sekanslarının ve oynanışın birbirine yedirilmesi konusunda büyük özen göstermişti. Öyle ki oyunda diyaloglar sırasında karakterimizi kontrol edebiliyor, etrafta dolaşıp gelerek konuşmaya kaldığımız yerden devam edebiliyorduk. Görünen o ki bu sinematik sekans ve oynanış arasında incelen çizgi, yeni Cyberpunk oyununda da karşımıza çıkmaya devam edecek.

Cyberpunk 2077’nin devam oyununun henüz hangi zaman diliminde geçeceği, hikâyeyi sürdürüp sürdürmeyeceği bilinmiyor. Polonyalı stüdyo Cyberpunk 2.0 ile birlikte çalkantılı başlayan oyunu, oyunculardan kabul gören bir yapım haline getirdikten sonra tüm odağı Witcher 4 ve Orion’a ayırdı. Bu nedenle çalışmaların hızlandığını ve önümüzdeki dönemde de daha çok detayı göreceğimizi söyleyebiliriz. Peki sizler Cyberpunk devam oyunu hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi bizlerle ve diğer okurlarımızla yorumlar kısmında paylaşmayı unutmayın.

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek
Oyunların yeni yeni yaygınlaştığı dönemlerde bir çocuk olarak video oyunlarıyla ilk bakışta aşk yaşadım. Age of Empires II ile başlayan yolculuk, kendi oyunumu yapmaya kadar ilerledi. Hala oyun sektöründeyim ve hala o ilk kez Age of Empires II oynayan çocuğun tutkusunu taşıyorum.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: