Atarita’nın, The Game Awards’ta Jüri Olarak Yer Aldığını Büyük Bir Mutlulukla Duyuruyoruz!

Paylaş

Bugün, Atarita için tarihi bir anın duyurusunu yapmaktan çok büyük mutluluk duyuyoruz. Atarita’nın, oyun sektörünün gelmiş geçmiş en büyük etkinliklerinden bir tanesi olan The Game Awards’ta jüri olarak yer aldığını ve ülkemizin temsilcilerinden olduğunu tüm sevgili okurlarımız ile paylaşmak istiyoruz. Bugün burada yepyeni bir Atarita dönemine giriyoruz.

The Game Awards’ta jüri olarak yer aldığımızı büyük bir mutlulukla duyuruyoruz!

Türkiye’nin Oyun Haber Sitesi Atarita olarak, kurulduğumuz günden bu yana ülkemizin oyun sektörü için elimizden gelen her şeyi yapmaya çalıştık ve birçok büyük proje tanıttık. Kıymetli Türk oyun geliştiricileri için medya farkındalığı sağlamak adına adımlar attık ve tüm bunların yanı sıra sektörümüzün en büyük projelerinden olacak olan Türk Oyun Müzesi’ni duyurduk. Şimdi ise bir başka hayalimizi gerçekleştirdiğimiz bir noktadayız. Ülkemizi yurt dışında temsil edecek olmanın mutluluğunu hissetmekteyiz ve bu mutluluğu, bugünlere kadar bizleri hiç yalnız bırakmayan siz sevgili okurlarımız ile paylaşmak istedik.

The Game Awards 2023 - Kategori Adayları
The Game Awards 2023

Atarita’nın bu büyük sorumluluğu en iyi şekilde yerine getireceğinden ve tüm bu süreci büyük bir profesyonellik ile ilerleteceğinden emin olabilirsiniz. Her şey için teşekkür ederiz.

Siz de tüm jüri listesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Eren Eroğlu
Eren Eroğlu
Selam! Ben Eren Eroğlu. Atarita'nın yönetiminden sorumluyum. Aynı zamanda arada sırada oyun sektörüne dair yazıyorum.

1 Yorum

guest

1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim
Anonim
14 Kasım 2023 20:33

Tebrikler

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: