Yeni Uncharted Filmi Onaylandı: Tom Holland Tekrardan Drake Olarak Karşımıza Çıkacak

Oldukça sevilen ilk filmin ardından yenisi de yolda gibi gözüküyor.

Paylaş

Uncharted Filminin devamı yolda gibi gözüküyor. Tom Holland’ın Nathan Drake’i, Mark Wahlberg’in Vicor Sullivan’ı canlandırdığı ilk film 2022 yılında gösterime girmişti. Gişede neredeyse yarım milyar dolarlık hasılat elde eden film, sırlarla dolu kapanış sahnesiyle devamının geleceğine de açıkça göndermede bulunmuştu.

Sony’nin devam projelerini açıkladığı gösterimde yeni Uncharted Filmine de değinildi

Sony, yakın zamanda gerçekleşen CineEurope ticari fuarında devam eden projelerini paylaştı. Bu projeler arasında 28 Days Later devam filmi ve The Beatles biyografisi de yer aldı. Sunumda ayrıca 2022 yapımı ilk Uncharted filminden sonra gelecek olan ve ismi henüz belli olmayan Tom Holland ve Mark Wahlberg rollerine geri döneceği sevilen oyun uyarlamasının devam filmi de duyuruldu.

Uncharted Filmi
Tom Holland’ın Nathan Drake’i, Mark Wahlberg’in Vicor Sullivan’ı canlandırdığı ilk Uncharted filmi

Son yıllarda video oyunu uyarlamaları popülerlik kazanıyor. Sony’nin CineEurope ticari fuarında bahsettiği tek oyun uyarlaması Uncharted değil. Firma, yapım aşamasında olan The Legends of Zelda serisinin filmi Legend of Zelda’ya da sunumda yer verdi. The Last of Us ve Fallout gibi oyunlardan uyarlanan diziler, oyuncu olmayan dizi-film severleri de kendilerine hayran bırakmayı başarmıştı.

Berke Kösali
Berke Kösali
Call of Duty sevdalısı, teknoloji meraklısı, bilim kurgu hayranı ve çaylak yazar.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: