Oyuncuların Söylediğine Göre Yeni Suicide Squad Yaması Oyunu Daha Kötü Hale Getirmiş

Paylaş

Zaten iyi bir çıkış yapamayan ve oyuncuların tepkisini alan Suicide Squad: Kill the Justice League için işler pek yolunda gitmiyor. Yeni yayınlanan güncelleme ile birlikte oyundaki giderilemeyen sorunların boyutu daha da büyümüş durumda.

Suicide Squad: Kill the Justice League yokuş aşağı!

2 Şubat tarihinde çıkan ve hem eleştirmenler hem de oyuncular tarafından pek beğenilmeyen Suicide Squad: Kill the Justice League için işler pek yolunda gitmiyor. Dün yayınlanan ve geliştirici Rocksteady’nin söylediğine göre oyundaki hataları çözmesi beklenen güncelleme işleri daha zor bir yola soktu. Özellikle Reddit ve Steam yorumlarında oyunun daha kötü bir hal aldığı ve artık sürekli çöktüğü söyleniyor.

Gönderinin altındaki yorumlara bakacak olursak oyuncular genel anlamda yükleme ekranlarından ve çökme sorunlarından şikayetçi. Gelen yeni güncelleme ile birlikte özellikle görev esnasında çıkan yükleme ekranlarının bir türlü kapanmaması durumu oyuncuları kızdırmış durumda. Aynı zamanda bir görev esnasında veya önemli bir yerde oyunu çöken kullanıcılar da isyan bayrağını çekmiş.

Xbox ve PlayStation kullanıcıları ise başka bir dertten yakınıyor

Oyuna Xbox veya PlayStation konsolları üzerinden sahip olan kullanıcıların söylediklerine göre, yeni gelen güncelleme ile birlikte oyun açılmaz bir durumdaymış. Özellikle oynamak isteyen ve yeni geliştirmelerini kazanmak isteyen kullanıcıların oyuna giremediği, girdiği zaman ise hesap bağlantılarının yapılamadığı belirtiliyor. Rocksteady tarafından henüz bir açıklama yok ancak işler böyle giderse zaten düşük olan oyuncu sayısı da dibi görecektir.

Öte yandan dün gelen güncelleme içeriğinde yer alan önemli noktalar şunlardı;

  • Giriş yapmaya çalışan ancak sorun yaşayan kullanıcılar için ek geliştirmeler.
  • İlk Mayhem görevini tamamlayanlar için ödül puanı 3000‘den 9000 Promethium’a çıktı.
  • Raising Hell’i tamamlamanın getirdiği ödüllerde artış yaşandı.
  • Oyuncuların bir oturuma katılmaya çalıştıktan sonra yaşadığı teknik hatalar düzeltildi.
  • Oyuncunun bir görevi tamamlamadan 30 dakika boyunca hareketsiz kalması sonrası yaşanan bir hata düzeltildi.
  • Aynı Ustalık seviyesinde daha iyi bir puana sahip olan oyuncuların Liderlik Tablosunda doğru şekilde sıralanmamasına neden olan bir hata düzeltildi.
  • Oyunu ilk kez başlatan oyuncuların oyunu %100 tamamlamasına neden olan bir hata düzeltildi.

Güncelleme içerisinde yer alan tüm hata düzeltmelerini buradan detaylıca okuyabilirsiniz. Ayrıca incelememize göz atmak isterseniz sizi şöyle alalım.

Kaynak:Eurogamer
Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: