Gears of War 6’nın Bu Yıl İçerisinde Tanıtılacağı ve ”Muhteşem Görüneceği” Söyleniyor

Birisi yeni Gears of War mu dedi?! ⚙️

Paylaş

Oyun dünyasına dair birçok sızıntı ve haber ile tanınan Jeff Grubb, konuk olduğu bir videoda yeni Gears of War oyununa dair konuştu. Grubb, Xbox’ın bu yaz içerisinde Gears 6 ile ilgili bir açıklama yapacağına inandığını söyledi. Ayrıca bunun Xbox Games Showcase sırasında gerçekleşeceği tahmin ediliyor.

Xbox’ın Gears markasından sorumlu stüdyosu The Coalition, uzun bir süredir sessizliğini koruyor

Oyun dünyasının köklü markalarından bir tanesi olan Gears of War, The Coalition ile birlikte uzun bir süredir sessizliğini koruyordu. Ortaya çıkan yeni iddialara göre bu sessizlik, bu yılın yaz aylarına doğru bozulabilir. Ayrıca The Verge’den Tom Warren da tüm bu söylentileri doğruluyor. Yeni Gears of War oyununun hangi dönemi konu alacağını bilmesek de oyuncular ve sektörden isimler şu anda projeyi ‘’Gears 6’’ ismi ile anıyor. Tüm bunların yanı sıra oyun hakkında oldukça çarpıcı söylentiler de var.

Gears of War 6 Muhteşem Görünecek Deniyor
Gears of War 6 Muhteşem Görünecek Deniyor

Sızıntılarıyla bilinen bir diğer isim ise yeni Gears of War oyununun görsel anlamda muhteşem görüneceğini iddia ediyor. Biz de bu iddianın büyük bir gerçeklik payı olduğunu düşünüyoruz. Çünkü The Coalition, sonraki birkaç projesini Unreal Engine 5 ile geliştireceğini açıklamıştı ve bu ekip, Unreal Engine 5 konusunda oldukça uzman birçok kişiden oluşuyor. Yani aslında Unreal Engine 5 ile birlikte ortaya şahane işler koyabilirler. Sanırım bu yılın sonlarını bekleyip hep birlikte göreceğiz. Bu sırada The Coalition’ın tam iki yıl önce paylaştığı Unreal Engine 5 sinematik test demosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

The Coalition Sinematik Test Demosu
Eren Eroğlu
Eren Eroğlu
Selam! Ben Eren Eroğlu. Atarita'nın yönetiminden sorumluyum. Aynı zamanda arada sırada oyun sektörüne dair yazıyorum.
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: