Xbox Game Pass Arkadaş Davet Etme Programı Başladı!

Paylaş

Xbox Game Pass arkadaş davet etme programı başladı ve yapılan resmi duyurudaki bilgilere göre oyuncular için ücretsiz PC Game Pass ve Ultimate aboneliği müjdesi verildi. Toplamda 5 arkadaşınıza kadar davet edebildiğiniz yeni program, onlarla birlikte 14 gün boyunca ücret ödemeden aboneliğin tadını çıkarabileceğiniz anlamına geliyor. Gelin yeni programın detaylarını ve arkadaş davet etmenin nasıl yapıldığını inceleyelim.

Xbox Game Pass arkadaş davet etme nasıl yapılır?

Basitçe diğer oyunculara davet göndererek kabul etmeleri halinde 14 gün ücretsiz PC Game Pass aboneliği almalarını sağlayan bu yeni sistem, çok büyük bir nimet diyebiliriz. Ülkemizde de popülerliği her geçen gün artan Xbox Game Pass arkadaş davet etme özelliği ile daha fazla insana kapılarını aralamaya çalışıyor. Hali hazırda uygun fiyatıyla dikkat çeken abonelik sistemine şimdi bir de arkadaşlarınızla paylaşma özelliği geldi.

Xbox Game Pass arkadaş davet etme özelliğini kullanmak için Xbox uygulamasına girin, ana sayfada karşınıza çıkan “Arkadaş Tavsiyesi Davetleri” kısmına tıklayarak arkadaş listenizden 5 kişiye kadar istediklerinize “PC Game Pass ver” butonuna tıklayın.

Xbox Game Pass arkadaş davet etme nasıl yapılır?
14 günlük ücretsiz PC Game Pass fırsatı!

Arkadaşlarınız 14 gün boyunca ücretsiz abonelik kazanacaklar ve aynı zamanda Game Pass ile birlikte EA Play’in de tadını çıkartabilecekler. Ayrıca Riot Games ile yapılan ortaklık neticesinde League of Legends, Valorant, Teamfight Tactics ve Legends of Runeterra gibi oyunlarda da ayrıcalıklar kazanacaklar.

Hali hazırda kütüphanesinde Forza Horizon 5, Sea of Thieves gibi sevilen oyunlarla birlikte bugün çıkan Redfall gibi sayısız Bethesda oyununu da barındıran Game Pass, ücretsiz denemek için harika bir sistem diyebiliriz. Daha sonrasında arkadaşlarınız aboneliği 29,99 TL fiyatıyla satın almaya devam edebilir. Bu sayede ilk ayın abonelik ücretiyle toplamda 44 gün kullanmış olabilirler.

Önemli bir kısıma da değinmek gerekiyor ki davet edilen arkadaşların daha önce abonelik sistemini satın almamış olması gerekiyor. Yani arkadaşlarınızın Game Pass’e ilk kez bu davet ile girmeleri durumunda 14 günlük ücretsiz sürüm erişime açılacak.

Abonelik hizmetinin derin kütüphanesinde kayboluyor ve ne oynayacağınızı bulamıyorsanız, en iyi Game Pass oyunları listemize göz gezdirebilirsiniz. Aynı zamanda arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz en iyi hayatta kalma oyunları yazımızda da yine abonelik sisteminin parçası olan bazı oyunlar bulunuyor.

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek
Oyunların yeni yeni yaygınlaştığı dönemlerde bir çocuk olarak video oyunlarıyla ilk bakışta aşk yaşadım. Age of Empires II ile başlayan yolculuk, kendi oyunumu yapmaya kadar ilerledi. Hala oyun sektöründeyim ve hala o ilk kez Age of Empires II oynayan çocuğun tutkusunu taşıyorum.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: