Bordo Bereliler World War 3’te Boy Gösteriyor: Ver Mehteri!

Paylaş

Ubisoft’tan yıllardır Rainbow Six’e Türk operatör eklemesini isteyen oyuncuların feryadı başka bir geliştirici tarafından duyulmuşa benziyor. Bordo Bereliler ve PÖH gibi elit Türk askeri birimleri World War 3’e ekleniyor. Bizim için oldukça şaşırtıcı bir gelişme olan bu durum aynı zamanda bu karakterlerin Türkçe seslendirmeye sahip olmasıyla daha da şaşırtıcı bir hal alıyor. Aynı zamanda yeni sezon Türkiye’de geçtiğinden İstanbul adında yeni bir harita da tanıtılmış durumda. Türklerin ilgisini çekmek için çok güzel bir hamle atılmış.

Bordo Bereliler ile World War 3’te şov yapmamız yok mu?

World War 3’ün Operation Skyfront sezonu için yeni battle pass içerikleri tanıtıldı ve bunlar arasında Türk askerleri de yer alıyor. Eğer battle pass’ın premium sürümüne sahipseniz PÖH Gece Harekatı operatörünün kilidi anında açılacak. Aynı zamanda genişletilmiş şarjöre sahip KARAKAL Drought adında bir tabancaya ve LEO Ararat adındaki bir tanka da anında sahip olacaksınız. Öte yandan yeni operatörler sadece PÖH Gece Harekatı ile sınırlı değil.

ÖKK Bordo Bereliler adındaki yeni operatör de aynı zamanda bütün battle pass sahiplerinin kilidini açabileceği yeni Türk birimleri arasında yerini alıyor. Buna ek MPT-76’yı çağrıştıran tasarımıyla KNT-762 isminde bir taarruz tüfeği ve yine Pars tüfeklerini çağrıştıran PARM-12 adındaki yeni bir taarruz tüfeği de oyunda yerini bulacak. Aynı zamanda premium battle pass için verilen Karakal Drought tabancasının şarjör eklentisi ve kamuflajı olmayan sade versiyonu Karakal da yine oyuncular tarafından edinilebilecek.

World War 3
World War 3

Aynı zamanda sezona adını veren operasyon İstanbul’da geçiyor. Yani İstanbul haritasını deneyimlemeniz de mümkün olacak.

Çıkışından sonra oyuncu bulmak konusunda çetrefilli bir sürecin içerisine giren World War 3, Türk oyuncusunu nereden yakalayacağını anlamışa benziyor. Aslında genel kalite bakımından Modern Warfare 2 ile çokça kıyaslanan bir oyun olmasına karşın aradığı popülerliği bir türlü yakalayamayan oyun şansını bir de Türk oyuncularda deniyor diyebiliriz. Oynaması ücretsiz FPS oyununa Steam üzerinden buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek
Oyunların yeni yeni yaygınlaştığı dönemlerde bir çocuk olarak video oyunlarıyla ilk bakışta aşk yaşadım. Age of Empires II ile başlayan yolculuk, kendi oyunumu yapmaya kadar ilerledi. Hala oyun sektöründeyim ve hala o ilk kez Age of Empires II oynayan çocuğun tutkusunu taşıyorum.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: