Warzone 2 Sezon 3 Geliyor: Tek Atan Silahlar Oyuna Tekrar Ekleniyor

Paylaş

Warzone 2 Sezon 3 ile beraber oyuna tek atan sniper rifle tipi silahlar geri eklenecek ve birçok değişiklik de oyuncuları bekliyor olacak. Yayınlanan resmi duyuru ile birlikte ortaya çıkan detayları sizler için bu haberimizde bir araya getirdik. Gelin bakalım yeni sezonda battle royale oyuncularını neler bekliyor?

Warzone 2 Sezon 3 yenilik ve değişiklikleri

Yeni sezonda oyunun ortasına doğru daralan alanlar arasındaki gecikme süresi azaltılacak. Bu da aslında oyunun sonlarına doğru oyuncuları daha koşuşturmalı, daha heyecanlı dakikaların beklediğini gösteriyor. Tabi oyuna bu hızı ekleyen geliştirici aynı zamanda daralan alanlara daha fazla cephane deposu ve satın alma istasyonu da ekleyecek.

Buna ek olarak oyunun savaş kısmında da irili ufaklı değişiklikler Warzone 2 Sezon 3 ile karşımıza çıkacak. Öyle ki oyunun arayüzünde artık aldığınız hasarlar “daha az şiddetli” şekilde gösterilecek, bu sayede savaş esnasında vurulsanız bile görüşünüz fazla etkilenmeyecek. Bu ufak değişiklik ile savaşların daha tutarlı sürmesi hedefleniyor.

Warzone 2 Sezon 3 Geliyor!
Warzone 2 Sezon 3 Geliyor!

Tek atan keskin nişancı tüfekleri geri dönüyor

Bu bazı oyuncular için iyi, bazıları içinse kötü bir duyuru olarak karşımıza çıkıyor. Patlayıcı mühimmatlı keskin nişancı tüfeklerini özlediyseniz bu sizin için iyi haber. Ayrıca MCPR-300 için de patlayıcı mühimmatlar geliyor. Yani artık keskin nişancı tüfekleri ile tek seferde düşmanlarınızı yere serebileceksiniz. Gidip işlerini bitirme kısmı ise tamamen size kalmış durumda.

Karakter kontrolleri ve hareketleri de daha akıcı olacakmış

Yayınlanan resmi blog yazısında bir başlık da karakter kontrolleri ve hareketleri için açılmış. Nesnelerin üzerlerinden sıçrarken ya da camlardan içeriye girerken yeni güncellemeden sonra oyunun daha akıcı hissettirmesi bekleniyor. Bununla birlikte kayma ve dalma gibi hareketler için de minik minik geliştirmelerin yapıldığı söyleniyor. Warzone 2 Sezon 3, oyunculara farklı hissettirecek gibi görünüyor.

3. Sezon ne zaman başlıyor?

Modern Warfare 2 ve Warzone 2 Sezon 3, 12 Nisan TSI 20:00’da başlayacak ve yeni güncelleme oyuncuların huzuruna çıkacak.

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek
Oyunların yeni yeni yaygınlaştığı dönemlerde bir çocuk olarak video oyunlarıyla ilk bakışta aşk yaşadım. Age of Empires II ile başlayan yolculuk, kendi oyunumu yapmaya kadar ilerledi. Hala oyun sektöründeyim ve hala o ilk kez Age of Empires II oynayan çocuğun tutkusunu taşıyorum.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: