Void Crew Eylül Ayının Galaktik Oyunu Olacak

Paylaş

Kopenhag merkezli bağımsız bir stüdyo olan Hutlihut Games tarafından geliştirilen Void Crew, Eylül ayında çıkacak.

Void Crew Eylül ayında galaktik bir macera başlatacak!

Bağımsız stüdyo Hutlihut Games ve Focus Entertainment işbirliği ile geliştirilen Void Crew, Eylül ayında Erken Erişim süreciyle piyasaya sürülecek. Evrendeki yolculuğunuzu yeniden tanımlayacak bu işbirliğine odaklı co-op yapım, bol aksiyonunun yanı sıra uzayın derinliklerindeki gizemleri çözmeye odaklandığınız bir ana temele sahip olacak.

2-4 oyuncudan oluşan bir ekip oluşturacak, gizemli bir yolculuğuna çıkacak ve yoğun uzay çatışmalarından galip gelmeye çalışacaksınız. Ayrıca uzay geminiz olacak ve hatta bu gemiyi siz oyuncular tasarlayabileceksiniz. Mürettebatınız ile birlikte stratejik kararlar almanız ve bu kararları uygularken dikkatli olmanız gerekecek. İster gemiyi yönetin ister mühendislik sistemlerini yönetin, oyunun ve mürettebatın kaderi bu 4 oyuncunun elinde olacak.

Uzayın derinliklerinde oldukça ilginç bir maceraya çıkacağınız Void Crew, 7 Eylül günü Erken Erişim sürecinde piyasaya çıkıyor. Co-op oynanış temeli sayesinde arkadaşlarınız ile birlikte uzayın derinliklerine heyecanlı bir seyahat yapmaya hazır olun deriz.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: