Valorant VP Fiyatları Zamlanıyor: Son Tarih 25 Nisan!

Paylaş

Valorant VP fiyatlarının yapılan resmi duyuruya göre 25 Nisan’da zamlanacağı açıklandı. Türkiye bölgesi için yapılan zamların %35 civarında olduğu söyleniyor ve yeni fiyatlar açıklanmış durumda. Zam dalgası sonunda Riot Games’in sevilen FPS oyununu da vurdu ve Türkiye’de oyuncu olmanın zorluğu da biraz daha ortaya çıktı.

Valorant VP fiyatları %35 oranında zamlanıyor, yeni fiyatlar açıklandı

Türkiye’de oldukça popüler olan Riot Games’in FPS oyunu Valorant için de bir zam söz konusu. Oyun içinde kozmetik nesneler almak için kullanılan VP puanlarının Türkiye fiyatı 25 Nisan itibarıyla %35 oranında güncellenecek. O tarihe kadar satın alımlarınızı eski fiyatlandırmadan yapabileceksiniz, bu nedenle almayı düşünüyorsanız uygun fiyatlara alabilmeniz için son iki haftanız olduğunu söyleyelim.

Valorant VP fiyatları %35 oranında zamlanıyor.
Valorant VP Fiyatları Zamlanıyor: Son Tarih 25 Nisan!

Paylaşılan resmi duyuruda belirtilen yeni fiyatlar şu şekilde:

  • 115 VP – 17 Türk Lirası
  • 475 + 10 Bonus VP – 70 Türk Lirası
  • 880 + 45 Bonus VP – 130 Türk Lirası
  • 1960 + 160 Bonus VP – 250 Türk Lirası
  • 3045 + 355 Bonus VP – 450 Türk Lirası
  • 4735 + 815 Bonus VP – 700 Türk Lirası

Valorant VP fiyatlarının %35 oranında yükselişiyle birlikte son katalog yukarıdaki gibi olacak. Oyuncular mevcut fiyatlardan 25 Nisan 2023 tarihine kadar faydalanabilecekler ve sonrasında yukarıdaki tarife uygulanacak.

Eğer Valorant oynuyor ve kendinizi geliştirmenin yollarını arıyorsanız sizin için hazırladığımız bazı rehberlere göz atmanızı da tavsiye ediyoruz. Örneğin oyunda crosshair ayarlarınızı değiştirmek istiyorsanız bu konuda sizler için daha önce yayınladığımız bir yazımız olduğunu hatırlatalım.

Yeni fiyatlar biraz kalbimizi kırmış olsa da Valorant hala Türkiye’nin en çok oynanan online FPS oyunları arasında yer alıyor. Tabi Counter-Strike 2’nin gelişiyle bütün kartların yeniden dağıtılabileceği yaz aylarına da yaklaşıyoruz.

Yine tadınız tuzumuz kaçtı tabi, çünkü Türkiye’de oyuncu olmak hiç stresli değil.

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek
Oyunların yeni yeni yaygınlaştığı dönemlerde bir çocuk olarak video oyunlarıyla ilk bakışta aşk yaşadım. Age of Empires II ile başlayan yolculuk, kendi oyunumu yapmaya kadar ilerledi. Hala oyun sektöründeyim ve hala o ilk kez Age of Empires II oynayan çocuğun tutkusunu taşıyorum.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: