KysuPin ile favori oyunlarında avantaj sağla!

KysuPin ile League of Legends, Valorant, PUBG Mobile ve daha birçok oyunun e-pinlerine oldukça uygun fiyatlardan erişebilirsin! #İşBirliği

Gerçekçi FPS Oyunu Unrecord GTA Akımına Gönderme Yaptı: Yeni Videosunda GTA 6’ya Atıfta Bulundu!

Paylaş

Gerçek olamayacak kadar iyi görünen vücut kameralı FPS oyunu Unrecord‘dan yeni detaylar var. Geliştiricisi X platformu üzerinden “biz halen buradayız!” temalı bir GTA 6 göndermeli video paylaştı.

Unrecord yaşıyor!

Nisan ayında ilk fragmanı ile karşımıza çıktığında hepimizi şüpheye düşüren Unrecord hakkında yeni gelişmeler var. Oyun, gerçekçi olamayacak kadar iyi görünen bir görselliğe sahip. Aynı zamanda vücut kamerası üzerinden oynanabileceği için klasik FPS oyunlarına göre farklı bir çizgide gitmeye hazırlanıyor. Oyun hakkında detaylı bir yazı paylaşmıştık. Geliştiricilerden notların yer aldığı ve oyun hakkında daha fazla bilgiyi bulabileceğiniz yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Gelelim yayınlanan videoya. Aslında bu bir fragman değil, daha çok “edit” benzeri bir video desek yeridir. Çünkü yayınlanan bu kısa video, geçtiğimiz gün çıkan ve rekor üstüne rekor kıran GTA 6 videosuna gönderme içeriyor. Hatırlarsanız GTA 6 fragmanı içerisindeki bir sahnede birinci şahıs kamera açısı ile bir eve polis baskını sahnesi yer alıyordu. İşte Unrecord, bu sahneyi tiye alarak çok ilginç bir video çıkartmış ortaya. Aynı zamanda video başlığına “biz halen buradayız!” yazısı iliştirmeyi de ihmal etmemişler.

Çıkış tarihi henüz belli değil ve oyunun herhangi bir oynanabilir demosu maalesef bulunmuyor. Bu sebeple elimizdeki tek şey beklemek.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

İçindekiler

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: