Ubisoft+ Xbox Konsollara da Geldi: İşte Dudak Uçuklatan Türkiye Fiyatı ve Dahası!

Paylaş

Ubisoft’un oyunlarını kapsayan ve Game Pass’te olduğu gibi ilk günden eklenmelerine olanak sağlayan abonelik hizmeti şimdi de Microsoft’un konsollarına taşınıyor. Ubisoft+ Xbox konsollarda da kullanılabilecek ve Assassin’s Creed Mirage, Skull & Bones gibi oyunlar ilk günden sisteme eklenecek. Artık Xbox kullanıcıları da bu abonelik hizmetine erişim sağlayabilecek.

Ubisoft+ Xbox fiyatı aylık 179 TL olarak duyuruldu

Bir abonelik hizmeti için kulağa biraz pahalı gelen bir ücret olsa da, Ubisoft+ Xbox konsollarında 179 TL fiyat etiketiyle satışa sunuldu. Aboneliği satın almadan önce Ubisoft hesabınızı Xbox ile bağlamanız gerektiği de söyleyelim. Ubisoft+ Çoklu Erişim sayesinde aynı zamanda abonelik hizmeti ilk kez PC’ye de gelmiş oldu. Fiyatı ise her iki platformda da aynı.

Peki abonelerin avantajları ne olacak?

Xbox’ta Ubisoft+ abonesi olanlar konsollarından 60’tan fazla Ubisoft oyununun premium sürümlerine erişebilecekler. Aralarında Assassin’s Creed Valhalla, Tom Clancy’s The Division 2, Far Cry 6 gibi büyük yapımların bulunduğu geniş Ubisoft kataloğunun kapıları oyunculara açılacak.

Bununla birlikte oyun içinde sanal para birimiyle satın alabilecekleri nesnelerde %10’luk bir indirimin avantajını yakalayacaklar. Yine Ubisoft oyunlarında kullanılmak üzere her ay yeni ödüller kazanıp bunları kullanabilecekler.

Şirketin büyük ilgi ile beklenen Skull & Bones, Assassin’s Creed Mirage ve The Crew Motorfest gibi oyunları da ilk günden abonelik hizmetinin bir parçası haline gelecek.

Xbox konsolları ve PC platformuna da bu hizmetin de eklenmesi ile birlikte özellikle Xbox Series X/S konsolları cazibesini fazlasıyla arttırdı. Hali hazırda ülkemizde Game Pass ile oyunlara erişim fazlasıyla kolaylaşmışken, şimdi biraz tuzlu olsa da Ubisoft oyunlarına da ulaşabileceğiz. Ülkemizde oyuncu olmanın zorluğu göz önünde bulundurulduğunda, bunun güzel bir hizmet olduğunu söylemek zor değil.

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek
Oyunların yeni yeni yaygınlaştığı dönemlerde bir çocuk olarak video oyunlarıyla ilk bakışta aşk yaşadım. Age of Empires II ile başlayan yolculuk, kendi oyunumu yapmaya kadar ilerledi. Hala oyun sektöründeyim ve hala o ilk kez Age of Empires II oynayan çocuğun tutkusunu taşıyorum.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: