KysuPin ile favori oyunlarında avantaj sağla!

KysuPin ile League of Legends, Valorant, PUBG Mobile ve daha birçok oyunun e-pinlerine oldukça uygun fiyatlardan erişebilirsin! #İşBirliği

Trine 5: A Clockwork Conspiracy Duyuruldu, Sevilen Platformer Geri Dönüyor!

Paylaş

Uzun süren sessizliğin ardından Trine serisi tekrar hayat buluyor. Özellikle arkadaşlarla oynaması çok keyifli ve bulmaca odaklı olan, side-scroller türündeki çok sevilen serinin yeni oyunu duyuruldu. Trine 5: A Clockwork Conspiracy için ilk fragman THQ Nordic tarafından yayınlandı.

Trine 5: A Clockwork Conspiracy duyuru fragmanı yayınlandı

Trine 5: A Clockwork Conspiracy duyuru fragmanı

Geçtiğimiz saatlerde yayınlanan fragman, sevilen serinin yeni oyununa dair oynanış görüntülerini de içerisinde barındırıyor. Bilmeyenler için Trine, co-op özellikleri olan ve haritada çevre etkileşimleriyle bulmaca çözmenizi isteyen platformer oyunlarından oluşan bir seri. Tabi içerisinde dövüş mekanikleri ve boss savaşları da yer alıyor. Hikayesiyle ön plana çıkmasa da güzel bir evreni ve hikayesi bulunan seri, yeni oyunuyla yeni nesil konsollara da selam çakıyor.

PC, Xbox Series X/S, Xbox One, PS5, PS4 ve Switch için bu yaz çıkacak

Oyun için henüz resmi bir çıkış tarihi duyurulmamış olsa da yayınlanan fragmanın sonunda görebileceğiniz gibi bu yaz piyasaya sürülmesi planlanıyor. Hem eski hem de yeni nesil konsollar için çıkacak oyun PC ve Nintendo Switch platformlarını da es geçmiyor.

Üç kişiye kadar birlikte oynanabiliyor

Daha önceki Trine oyunlarının bazıları 2 kişiye kadar desteklerken, yeni oyunu 3 kişiye kadar arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceksiniz. Birlikte bulmacalar çözerek bölümlerde ilerlemenin keyfi bir başkadır. Sadece bulmaca çözmekle kalmayıp karakter yeteneklerini geliştirecek, boss savaşlarına katılacak ve yeni dövüş sisteminin de tadına bakacaksınız.

Arkadaşlarınızla oyunlar oynamaktan hoşlanıyorsanız, birlikte oynayabileceğiniz en iyi hayatta kalma oyunları yazımızı ziyaret etmeyi de unutmayın.

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek
Oyunların yeni yeni yaygınlaştığı dönemlerde bir çocuk olarak video oyunlarıyla ilk bakışta aşk yaşadım. Age of Empires II ile başlayan yolculuk, kendi oyunumu yapmaya kadar ilerledi. Hala oyun sektöründeyim ve hala o ilk kez Age of Empires II oynayan çocuğun tutkusunu taşıyorum.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: