Trackmania’ya Bahar Geliyor: Yeni Sezon Ücretsiz Olarak Yarın Başlayacak

Paylaş

Ubisoft dün Trackmania için yeni sezonun 1 Nisan’da yığınla yeni içeriğiyle birlikte ücretsiz olarak başlayacağını duyurdu. Yeni sezonda oyuncular yeni pistlere, oyun içi iyileştirmelere ve birçok yeni içeriğe erişebilecekler. Pratikte kulağa basit gelen ancak oldukça keyifli olan yapımı henüz oynamadıysanız, yeni sezon başlamanız için güzel bir bahar fırsatı olabilir.

Trackmania’nın yeni sezonu 1 Nisan’da başlıyor, hem de ücretsiz

Yeni sezonda önce çıkan bazı içerikler şu şekilde:

  • İlkbahar 2023 campaign’i, tüm Trackmania oyuncularına ücretsiz olarak yarışabilecekleri 25 yeni pist ve ücretsiz olarak kazanabilecekleri 100 ek madalya getiriyor. Gelecekti konsol oyuncularını karşılayacak olan pistler, İlkbahar 2023 campaign’inin sloganı “yaratıcılık ve eğlence” ile dolu olacak.
  •   Oyuncular, campaign ve Günün Pisti’nden madalya kazanarak özel bir prestij görünümünü açma şansına sahip olacaklar.
  •   Pist düzenleyicide 150’den fazla yeni blok bulunacak ve yaratıcı oyuncular için yeni tasarım olanakları sunulacak.
  • Oyun içi iyileştirmeler, oyuncuların garajda 2 pilot biçiminden birisini seçmesine olanak tanıyacak. Yeni bir raporlama aracının yanı sıra yeni bir kulüp oluşturma kullanıcı arabirimi de oluşturuldu.
Trackmania ekran görüntüsü.
Trackmania’ya İlkbahar geliyor, başlamak için güzel bir bahane olabilir.

Rekabet ve sıralama sistemi Trackmania’nın en önemli özelliklerindendir. Bu yüzden, mevcut Kış 2023 campaign’ini oynayan her oyuncu, campaign sıralamasındaki ve eşleştirmedeki son rütbesine göre kupa kazanacak. Kış sezonu eşleştirme sıralamasındaki en iyi Trackmania Dünya Turu takımları, Dünya Şampiyonası’na katılmaya hak kazanmak için puan toplayacak.

Detayları öğrenmek ve ücretsiz olarak Trackmania’yı oynamak için buraya tıklayarak Ubisoft’un resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Ubisoft demişken, Assassin’s Creed Mirage için çıkış tarihi konusunda yeni gelişmelerin olduğunu da hatırlatalım. Oyun dünyasına dair gelişmelerden haberdar olmak için bizi takip etmeye devam edin.

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek
Oyunların yeni yeni yaygınlaştığı dönemlerde bir çocuk olarak video oyunlarıyla ilk bakışta aşk yaşadım. Age of Empires II ile başlayan yolculuk, kendi oyunumu yapmaya kadar ilerledi. Hala oyun sektöründeyim ve hala o ilk kez Age of Empires II oynayan çocuğun tutkusunu taşıyorum.
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: