Town of Salem 2 Çıkış Tarihi ve Sistem Gereksinimleri

Paylaş

Town of Salem 2 çıkış tarihi ile birlikte geçtiğimiz hafta sessiz sedasız şekilde duyuruldu. BlankMediaGames imzasıyla çok sevilen ilk oyunun ardından gelecek olan yapım önümüzdeki ayın sonlarına doğru piyasaya sürülecek. Aynı zamanda böyle oyunlarda pek aranmasa da sizler için sistem gereksinimlerini de açıklıyoruz.

Town of Salem 2 çıkış tarihi: 26 Mayıs 2023

BlankMediaGames LLC tarafından geliştirilen ve yayınlanan oyun, 26 Mayıs 2023 tarihinde Steam platformunda piyasaya sürülecek. Önceki oyuna nazaran yeni roller ve içerikleri beraberinde getirecek. Ek olarak yapım, erken erişim oyunu olarak piyasaya sürülecek. Yani oyun, oyuncularla buluşsa da bir süre daha geliştirilmeye devam edecek.

Town of Salem 2, 15 kişiye kadar oyuncu desteğine sahip olacak. İlk oyunun üstüne birçok yeni rol de eklenecek ve her rolün kendisine göre bir özelliği olacak. Oyunun yeni içeriklerinden birisi ise içerisinde Mahşerin Dört Atlısı’nı içerecek yeni bir oyun modu olan “The Apocalypse” olacak.

Özelleştirme oyunun kilit özelliklerinden birisi olacak

Steam mağaza sayfasının açıklamasında da belirtildiği üzere oyuncular hem kendi karakterlerinin görünüşlerini, hem de evlerinin dekorasyonunu değiştirebilecekler. Aynı zamanda evcil hayvanınızın da görünüşünü özelleştirebileceksiniz.

Geliştiricilere göre yeni oyun “kaçırılmaması gereken heyecan verici ve eşsiz” bir deneyim vadediyor.

Town of Salem 2 sistem gereksinimleri

Bu tür oyunlarda pek aranmasa ve yine bu tür oyunlar sistemi pek yormasa da merak edenler için oyunun minimum sistem gereksinimlerini paylaşalım. Nihayetinde 2D ve bir oyun olacağından çok çok eski olmamak şartıyla hemen hemen her bilgisayarda çalışabileceğini söyleyelim.

  • İşletim Sistemi: Windows 7 64bit
  • İşlemci: 2GHz saat hızında çalışan herhangi bir işlemci
  • Bellek: 8GB RAM
  • Depolama 6GB boş alan

Town of Salem 2 kaç GB?

Oyunun sistem gereksinimlerinde gördüğümüz kadarıyla dosya boyutu 6GB olacak. Sosyal özellikleriyle öne çıkan bir oyun olduğu için çok büyük olmasını da beklemiyorduk.

Aynı zamanda bir Türk oyunu olan Castle of Alchemists de 17 Mayıs 2023’te erken erişim oyunu olarak piyasaya sürülecek. Dilerseniz ilgili haberimizden oyuna göz atabilirsiniz.

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek
Oyunların yeni yeni yaygınlaştığı dönemlerde bir çocuk olarak video oyunlarıyla ilk bakışta aşk yaşadım. Age of Empires II ile başlayan yolculuk, kendi oyunumu yapmaya kadar ilerledi. Hala oyun sektöründeyim ve hala o ilk kez Age of Empires II oynayan çocuğun tutkusunu taşıyorum.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: