TopSpin 2K25 Centre Court Passes içeriği duyuruldu

Paylaş

2K, bugün TopSpin 2K25 Centre Court Passes’i duyurdu. Bu sezon içerik programı, aylar boyunca oyunculara yeni zorluklar ve ödüller sunmaya geliyor.

TopSpin 2K25 Centre Court Passes oyunculara heyecan verici bir deneyim sunacak

Her Sezon boyunca, dört Grand Slam Turnuvası da dahil olmak üzere gerçek hayattaki tenis etkinliklerine göre zamanlanmış ve temalı yeni bir altı Centre Court Pass mevcut olacak. Her Centre Court Pass, maçların yanı sıra günlük ve haftalık mücadeleleri tamamlayarak oyun yoluyla kazanılan Sezon Puanları (SP) ile açılabilen 50 farklı ödül içeriyor. Premium ödülleri kazanmak için ise Premium Centre Court Pass satın almak gerekiyor.

23 Nisan tarihinde piyasaya sürülecek olan TopSpin 2K25 ile birlikte ilk sezon için satın alınabilir olacak Centre Court Pass, Roland-Garros temasına sahip olacak. Ayrıca TopSpin 2K25 Standard Edition veya Standard Cross-Gen Edition için ön sipariş veren kullanıcılar Serena Williams ve Roger Federer için Alternatif Kıyafetler, Wilson Nightfall Bundle ve Night-Time Majors içeren Under the Lights Pack’e sahip olacak. Centre Court Pass için daha fazla bilgi almak için buradan resmi internet sitesine ulaşabilirsiniz.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: