The Marvels Filminden En Kapsamlı Fragman Geldi

Paylaş

Nisan ayında ilk tanıtım fragmanı ile karşımıza çıkan The Marvels filminden en kapsamlı fragman geçtiğimiz saatlerde paylaşıldı. Eski Marvel’dan eser yok şimdi…

The Marvels filminden yeni detaylar öğrendik

Nisan ayı içerisinde ilk tanıtım fragmanı ile karşımıza çıkan The Marvels filmi, 3 farklı Marvel karakterini birleştiriyor ve bizlere değişik bir hikaye sunmayı amaçlıyor. Aslında Marvel Sinematik Evreni içerisinde belki de en az beklenen film olabilecek bu yapım için yayımlanan fragman da hayranları pek tatmin edememiş gibi duruyor.

The Marvels filmi, bizlere daha önceden gösterilen Kree ırkını ana temel olarak işleyecek gibi görünüyor. Captain Marvel filminden aşina olduğumuz Kree’ler, bu filmin ana odağını oluşturacak. Fragman içerisinde gördüğümüz Captain Marvel, Monica Rambeau ve Ms. Marvel, Kree’lerin lideri olan Dar-Benn karakterine karşı bir mücadele verecekler.

Film, aslında birçok yapımın sonuyla birleşmeyi başarıyor diyebiliriz. Film içerisinde yer alacak “Nega Bileklikleri” Ms. Marvel dizisinden, Kree’ler Captain Marvel filminden ve Nick Fury’nin geri dönüşü ise Secret Invasion dizisinden yola çıkacak. Ancak fragmanda yer alan görsel efekt sahnelerinin kötülüğü konusunda da bazı şüpheler bulunuyor.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: