The Marvels Filmi İçin İlk Fragman Yayımlandı

Paylaş

Marvel’in en az beklenen filmlerinden birisi olabilecek potansiyeldeki The Marvels filminden ilk tanıtım fragmanı yayımlandı. Marvel Sinematik Evreninde yer alan görsel efektlerin kötülüğü konuşulmaya devam edilecek gibi görünüyor.

The Marvels fragmanı

Normal şartlarda 28 Temmuz olarak verilen vizyon tarihi, Marvel’in baş görüntü yönetmeninin istifa etmesinden sonra farklı bir tarihe ertelendiği söylenmişti. Önümüze daha Secret Invasion dizisi ve Galaksinin Koruyucuları 3 filmi bulunuyor. The Marvels yayımlanmadan önce Echo dizisi ve Loki 2. Sezonu görmeyi umuyorduk ancak onlar da ileri bir tarihe ertelenmiş gibi duruyor.

Disney+ üzerinde yayımlanan Ms. Marvel dizisine doğrudan bağlanacak olan The Marvels, aynı zamanda WandaVision dizisinde gördüğümüz Monica Rambeau karakterini de filme getiriyor. Ayrıca Secret Invasion dizisinde uzun bir aradan sonra göreceğimiz Nick Fury karakteri de filmde yer alacak. Ancak insan mı yoksa Skrull ırkından mı bunu henüz bilemiyoruz. Filmin yayımlanan fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz;

Vizyon tarihi olarak 2023 Kasım ayı işaret ediliyor. 10 Kasım 2023‘te vizyona girmesi planlanan film için yayımlanan ilk fragmanda bizlere pek bir şey gösterilmiyor. Daha çok tanıtım fragmanı edasında işlenen video, sadece karakterlere neler olacağını ve birbirlerine nasıl bir bağlılık göstereceklerini tanıtıyor. Ancak yayımlanan videoda pek hoş olmayan CGI efektlere de maruz kalıyoruz.

Özellikle tanıtım videosunun en başlarındaki astronot kıyafeti sahnelerinin gerçekten çok fazla yapay olduğu belli oluyor. Aslında Ant-Man and the Wasp: Quantumania filminden sonra istifa eden Victoria Alonso‘dan sonra sinematik evrenin tekrar bir yapılandırmaya girmesi planlanıyordu. Bu yapılandırma içerisinde görsel efektler başta olmak üzere bazı oyuncularla da farklı etkileşime girilecekti. Bu durumun ilk habercisi olarak da yayımlanacak dizi ve filmlerin tarihlerinin ertelenmesi olmuştu.

Ancak Marvel Sinematik Evreni bizleri şaşırtmayarak projeleri peşi sıra vermeye devam edecek anlaşılan. Faz 5 içerisinde çıkacak tüm Marvel projelerini buradaki yazımızda bulabilirsiniz. Projelerin tarihlerinin değişme ihtimali olduğunu göz önüne almak gerekiyor.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: