The Last Of Us Dizisi Tekrar Rekor Kırdı: HBO Max’in En Çok İzlenen İkinci Dizisi Oldu

The Last Of Us dizisi, çıkış yaptığı tarihten itibaren rekor üstüne rekor kırarak beklentilerimizi epey bir aşmıştı. Özellikle oyunda gördüğümüz hikayeye çok bağlı kalan yapım, HBO Max verilerine göre platformun en çok izlenen ikinci dizisi olmayı başardı.

The Last Of Us dizisi en çok izlenen dizilerden birisi

15 Ocak tarihinde ilk bölümüyle karşımıza çıkan dizi, tüm bölümleriyle birlikte sürekli rekor kırmaya başlamıştı. En çok izlenen dizi, en yüksek puanı alan bölüm gibi rekorları elinde bulunduran The Last Of Us dizisi, aradan geçen onca aya rağmen yeni bir rekor ile karşımıza geldi. Aslında buna rekor demek pek doğru olmaz lakin paylaşılan verilere göre açıkça bu bir rekor!

HBO Max platformunun yayımladığı istatistik verilerine göre dizi, platformda en çok izlenen ikinci dizi olmayı başardı. İlk sırada ise yıllardır tahtan inmeyen Game of Thrones bulunuyor. Paylaşılan istatistik verilerine göre The Last Of Us dizisi, toplamda 30 milyon izleyiciye ulaşmış durumda. Bu da onu en çok izlenen ikinci dizi konumuna taşıyor.

The Last of Us dizisi
HBO Max – The Last of Us

Dizinin sezon finali, tüm bölümlere oranla kendi rekorunu kırarak en çok izlenen bölüm olarak kayıtlara geçmişti. Özellikle oyuna sadık kalmasıyla bir hayli sevilen dizi, aynı zamanda başarılı oyuncu performansları ile de ön plana çıkıyor.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: