The Flash Filminden Supergirl Ve Batman’li Yeni Fragman

Paylaş

DC film evreni yeni bir döneme girmeye hazırlanıyor. Evreni tamamen Reboot eden hikayelere odaklanacak sürecin yeni yapımı The Flash filmi için aksiyon dolu bir fragman paylaşıldı.

The Flash filminden heyecanlandıran fragman

DC son dönemlerde film sektörüne daha çok önem verdiğini bizlere göstermeye başladı. Marvel’in sektörü tamamen abluka altına almasından sonra süper kahraman filmlerinin neredeyse rekabetsiz bir ortama girdiğine şahit olmuştuk. DC ise evreni tamamen Reboot ederek tüm oyuncular ile anlaşmaları sonlandırmış ve tamamen yeni karakter-yeni hikaye mantığına doğru yola koyulmuştu.

Dwayne Johnson’ın canlandırdığı Black Adam ve Shazam! Tanrıların Öfkesi filminden sonra pek iyi geri dönüşler alınmamış olsa bile, önümüzdeki filmlerde bu şansızlıklar kırılacakmış gibi gözüküyor. The Flash karakterini canlandıran Ezra Miller’ın hukuki sürecinden sonra oyuncunun karakteri canlandırıp canlandırmayacağı ise merak ediliyordu. Yayımlanan bu fragman, oyuncunun DC ile anlaşmasının devam ettiğini kanıtlar nitelikte.

The Flash Filmi
Michael Keaton (Batman)

Fragman ise bizleri aksiyon dolu bir ortama ışınlıyor. Batman ve Supergirl‘ün yer aldığı sahneleri rahatlıkla görebiliyoruz. Ayrıca CGI sahnelerinin de oldukça başarılı göründüğünü belirtmek gerekiyor. Ezra Miller’ın canlandırdığı The Flash karakteri, çoklu evrenler arasındaki bir hikayeye konuk olacak ve hem Batman ile hem de Supergirl ile ortaklaşa çalışmak zorunda kalacak.

Çoklu evren teması bir yerden tanıdık geliyor ama?

Bildiğiniz üzere çoklu evren senaryosunu ilk kez hayata geçiren Marvel olmuştu. Spider-Man: No Way Home filmiyle başlayan bu serüven, daha sonra Doctor Strange in the Multiverse of Madness filmiyle devam etmiş ve artık evrenin büyük bir parçası haline gelmişti. DC Comics ise bu temaya ilk kez The Flash filmiyle girecek ve yayımlanan fragmana göre oldukça başarılı bir gişe performansı elde edilecekmiş gibi duruyor.

Marvel’in yakaladığı bu başarıdan sonra doğal olarak süper kahraman filmi gurmeleri The Flash için biraz endişeli olabilir. Neticede gayet başarılı işlenmiş bir tema varken rakip firma daha iyisini yapabilecek mi merak ediliyor. Marvel’in 2023 yılında çıkarmasını beklediğimiz tüm dizi ve filmlerine buradaki listeden ulaşabilirsiniz.

Yayımlanan fragmanı aşağıdan izleyebilir ve DC Comics’in Nisan ayı başında duyurduğu bir diğer filmi Blue Beetle haberine buradan erişebilirsiniz.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: