Marvel, The Fantastic Four İçin Yeni Bir Afiş Yayınladı: Pedro Pascal Başrolde Yer Alacak

Paylaş

Marvel hayranları tarafından çok uzun bir zamandır beklenen yeni The Fantastic Four filmi için Sevgililer Gününe özel bir afiş yayınlandı. Filmin çıkış tarihi ve oyuncu kadrosu belli olmuşken, ufak bir detaya da bu yazı içerisinde göz atacağız.

The Fantastic Four filminin oyuncu kadrosu epey güçlü

Ülkemizde “Fantastik Dörtlü” olarak bilinen The Fantastic Four filmi için heyecan verici gelişmeler yaşanıyor. Marvel bünyesine giren ekibin yer aldığı bir film posteri, henüz dün Sevgililer Gününe özel bir şekilde yayınlandı. Filmin oyuncu kadrosu belli olmuşken aynı zamanda çıkış tarihi de netlik kazanmış oldu.

Filmin oyuncu kadrosu şöyle olacak;

  • Pedro Pascal – Reed Richards (Mister Fantastic)
  • Vanessa Kirby – Sue Storm (Invisible Woman)
  • Joseph Quinn – Johnny Storm (Human Torch)
  • Ebon Moss-Bachrach – Ben Grimm (Thing)

Normalde filmin çıkış tarihi 2 Mayıs 2025 olarak açıklanmıştı. Ancak dün yayınlanan film afişinden sonra vizyon tarihi Thunderbolts filmi ile değiştirilerek 25 Temmuz 2025‘e alındı.

Posterde yer alan minik detayı açığa çıkarıyoruz

Marvel’in yayınladığı afişlerde veya fragmanlarda birçok detaya yer vermesi hepimizin alıştığı bir şey. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan Deadpool & Wolverine fragmanında yer alan “Secret Wars” çizgi romanı detayı gibi ufak bir detay da The Fantastic Four film afişinde yer alıyor.

Marvel, The Fantastic Four İçin Yeni Bir Afiş Yayınladı: Pedro Pascal Başrolde Yer Alacak
Marvel, The Fantastic Four İçin Yeni Bir Afiş Yayınladı: Pedro Pascal Başrolde Yer Alacak

Afişte Ben Grimm’in, yani Thing karakterinin bir dergi okuduğunu görebiliyoruz. Bu dergiye dikkatlice bakacak olursak 1963 yılında çıkan bir “Life Dergisi” olduğunu anlayabiliyoruz. Yani afiş aslında bizlere The Fantastic Four filminin geçeceği dönemi işaret ediyor. Çizgi romanlar içerisinde ekibin genel olarak ilk defa ortaya çıkmaya başladığı zaman 1960’lar olarak geçiyor. Böylelikle filmin ana konusunun aslında ekibin toplanmasını ele aldığını görecek olabiliriz. Daha fazla detay elimize ulaştığında sizlere mutlaka bildireceğiz!

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: