KysuPin ile favori oyunlarında avantaj sağla!

KysuPin ile League of Legends, Valorant, PUBG Mobile ve daha birçok oyunun e-pinlerine oldukça uygun fiyatlardan erişebilirsin! #İşBirliği

Deadpool 3’e Yeni İsim: Deadpool & Wolverine Fragmanı Yayınlandı!

Paylaş

Ve o gün geldi çattı Marvel sevdalıları. Alakalı alakasız herkesin büyük bir heyecan ile beklediği Deadpool 3 filminden ilk fragman yayınlandı. Filmin resmi adı ise Deadpool & Wolverine olacak.

Deadpool & Wolverine filminden ilk fragman geldi!

Aylardır ve hatta yıllardır söylentiler üzerine yoğunlaştığımız, setten fotoğraflar arakladığımız ve en ufak bilgiyi bile günlerce tartıştığımız Deadpool 3 filminden ilk fragman tam anlamıyla geçtiğimiz dakikalarda yayınlandı. Deadpool & Wolverine ismiyle karşımıza çıkacak filmin gişe tarihi de belli olmuş durumda. Buna göre filmi 26 Temmuz 2024‘te sinemalarda izleme şansına erişeceğiz.

Super Bowl kapsamında yayınlanan fragman şimdiden hem YouTube üzerinde hem de sosyal medyada viral olmuş durumda. Fragmandan parça parça bahsedeceğiz ancak Temmuz ayına kadar en az bir fragman daha görmeyi planlıyoruz.

Deadpool 3 fragmanında neler görüyoruz? Analiz yaptık;

Fragman Wade Wilson’un (Deadpool) doğum günü partisiyle başlıyor. Kameralara yakalanan karakterler arasında Colossus, sevgili eşi Vanessa, Blind Al ve Negasonic Teenage Warhead karakterleri görüntülenebiliyor. Ayrıca serinin diğer filmlerinden tanıdığımız taksici dostumuz da sürpriz doğum günü partisinde yer alan bir diğer karakter. Fragmanın ilerleyen dakikalarında ise Loki dizisinden aşina olduğumuz TVA‘in olay yerine geldiğini görebiliyoruz. Hatırlarsanız önceki filmde Deadpool ve ekibinin uzay-zaman çizgisini karıştırmasıyla birlikte işler çığırından çıkmıştı.

TVA merkezine götürülen Wade, burada gelişen olaylar sonucunda günümüz Marvel Sinematik Evreninde yer alan Avengers ekibinin görüntülerini izliyor. Kendisi bu evrende yer almadığı gibi aynı zamanda bu filmle birlikte MCU’ya geçiş yapmış olacak.

Deadpool & Wolverine filminden ilk fragman geldi!
Deadpool & Wolverine filminden ilk fragman geldi!

Ve tabii ki fragmanın sonunda ise Hugh Jackman‘ın hayat verdiği Wolverine‘i kısa bir şekilde görebiliyoruz. Kendisi 2017 yılında çıkan Logan filminden sonra karakteri oynamayı bıraktığını açıklamıştı ancak aradan geçen bunca zaman sonra bu film ile birlikte onu tekrar Wolverine olarak izleme şansına erişeceğiz. Böylelikle hem bu iki karakter hem de geri kalan X-Men karakterleri geçmişteki 20th Century Fox evreninden çıkarak bildiğimiz Disney Marvel evrenine geçiş yapmış olacaklar.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: