KysuPin ile favori oyunlarında avantaj sağla!

KysuPin ile League of Legends, Valorant, PUBG Mobile ve daha birçok oyunun e-pinlerine oldukça uygun fiyatlardan erişebilirsin! #İşBirliği

Bandai Namco, Tekken 8’e Korsan Yollarla Erişenleri Uyarıyor!

Paylaş

Tekken 8’e korsan yollarla erişenlerin başı derde girebilir! Bandai Namco, yayınladığı bir gönderide oyunun kapalı test sürümünü korsan yollarla oynayanların turnuvalara katılamayacağını belirtti.

Tekken 8 aman vermiyor!

Tekken 8 için başlayan kapalı ağ test sürecinde ilginç bir gelişme yaşanıyor. Kapalı ağ test (CNT) sürecinde bazı oyuncuların korsan yollarla oyunu oynayabildiği ortaya çıktı. Teste erişen oyunculara uyarıyı ise direkt firmanın kendisi yaptı diyebiliriz. Korsan yollarla oyuna ulaşan, oynayan veya kopyalayıp dağıtmaya çalışan kişilerin oyun çıktığında yapılacak resmi turnuvalara katılamayacağı belirtiliyor.

Yayımlanan metnin Türkçe çevirisi şu şekilde; “Bazı oyuncuların Tekken 8 Kapalı Ağ Testine (CNT) eriştiklerini ve kapalı test süresince oyunu oynadıklarını fark ettik. Bu tür eylemler, hizmet şartlarını ve Tekken World Tour davranış kurallarını ihlal etmektedir. Ayrıca oyunun yetkisiz olarak indirilmesi veya dağıtılması yasa dışıdır.”

“CNT’ye yetkisiz erişimi olduğu tespit edilen herhangi bir oyuncunun yaklaşan Tekken Dünya Turu ve diğer resmi turnuvalar için uygun görülmeyebileceğini lütfen unutmayın.” ifadelerine yer veriliyor.

Bu durum, geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan bazı Tekken 8 sızıntılarına da önayak olarak gösteriliyor. Bazı oyuncu gruplarının Cheat Engine modülü sayesinde test süreci içerisine sızdığı ve hatta oyunda yer alan karakterlerin tam bir listesine ulaştığı söyleniyor. Bandai Namco tarafından yayımlanan açıklama ise bu tarz oyuncuların resmi dövüş turnuvalarından men edilmesini işaret ediyor. Siz siz olun, korsana karşı durun diyelim.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: