Yeni Tekken 8 Fragmanı Bizlere Kazuya’yı Sunuyor

Paylaş

2024 yılında piyasaya çıkması beklenen Tekken 8 için yeni bir oynanış videosu yayımlandı. Kazuya Mishima’nın oynanış stiline göz attığımız videoya yoğun ilgi gösterildi.

Tekken 8 ile yepyeni bir çağ

Yeni nesil grafikler eşliğinde bizlere muhteşem bir dövüş oyunu atmosferi sunmayı planlayan Tekken 8 için Kazuya’lı yeni bir oynanış videosu yayımlandı. Serinin en ikonik karakterlerinden birisi olan Kazuya Mishima, New York Times meydanında bizlere hünerlerini sergiliyor. Şeytan formuna geçiş yaptığını ve farklı yetenekler kullanarak çok daha güçlü bir karaktere dönüşebildiğini görüyoruz. Oyunun görselliği ise cidden heyecanlandıran temellere sahip.

2022’de PlayStation State of Play etkinliğinde tanıtılan yeni Tekken oyununun 2024’te çıkması planlanıyor. PlayStation 5, Xbox Series X/S ve Steam üzerinden yayımlanacak oyun için şimdiden heyecanlı bekleyiş başlamış durumda. Özellikle Kazuya Mishima’lı bu dövüş videosunda grafikler, oynanış stilleri, yeni mekanikler ve daha fazlası merak ediliyor. Oyunun ön sipariş fiyatı ise henüz belli değil ancak açılan Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: