Tales of Arise – Beyond the Dawn DLC’si Duyuruldu: Kasımda Çıkıyor!

Paylaş

İlk kez 2021’de piyasaya sürülen Tales of Arise için yeni bir DLC paketi daha duyuruldu. Beyond the Dawn adındaki yeni DLC, oyuna doyamayanlar için güzel bir geri dönüş noktası olmayı hedefliyor. Zengin içeriği ve yaklaşan çıkış tarihiyle gelin hem duyuru fragmanını izleyip, hem de detaylardan bahsedelim.

Tales of Arise – Beyond the Dawn 9 Kasım’da çıkacak

Bandai Namco Europe bugün yayınladığı yeni bir fragman ile DLC’yi duyurdu ve içeriklerinin detaylarını paylaştı. Bazen hikaye bitse de tam anlamıyla bitmemiştir derler ya… Tales of Arise de tam olarak oradan dönüyor. Oyunun son içeriğinin yayınlanmasının üzerinden bir yıl geçtikten sonra geliştirici ve yayıncı, onu yalnızlığa terk etmediklerini gösteriyor. Yeni DLC içeriği, oyuna tekrar dönmek isteyenler için zengin içerikler vadediyor.

Tales of Arise – Beyond the Dawn genişletme paketi, 20 saatten fazla oyun süresi vadeden içeriklerle birlikte gelecek. Bunlar arasında yeni bir hikaye, yeni görevler, zindanlar, boss savaşları gibi oyuncuların yapmaktan keyif alacağı aktiviteler bulunuyor.

Beyond The Dawn, 9 Kasım 2023’te PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X|S, Xbox One ve PC platformunda satışa çıkacak. Ana oyun şu anda Steam’de 1.299 TL fiyatına alınabiliyor ve aynı zamanda merak edenler için de bir demo sürümü bulunmakta.

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek
Oyunların yeni yeni yaygınlaştığı dönemlerde bir çocuk olarak video oyunlarıyla ilk bakışta aşk yaşadım. Age of Empires II ile başlayan yolculuk, kendi oyunumu yapmaya kadar ilerledi. Hala oyun sektöründeyim ve hala o ilk kez Age of Empires II oynayan çocuğun tutkusunu taşıyorum.
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: