SPYxANYA: OPERATION MEMORIES Duyuruldu! Sevilen Manga Serisi Oyun Oluyor

Bandai Namco Europe, sevilen manga serisi Spy x Family‘nin oyun olduğunu duyurdu. Nintendo Direct sırasında yapılan duyuruda yeni oyuna dair ilk görüntüler de paylaşıldı. Duyuru her ne kadar Nintendo Direct’te yapılmış olsa da baştan oyunun PlayStation 4, PlayStation 5, PC platformlarında boy göstereceğini de belirtelim.

SPYxANYA: Operation Memories duyuruldu

İlk intiba olarak sevimli bir oyun imajı çizen yapımda Forger ailesini ilk kez bir oyunda görüyor olacağız. Loid Forger tarafından evlat edinilen sevimli, tatlış mı tatlış Anya Forger’ı canlandırıyor olacağız. Kendisi aynı zamanda telepatik yeteneklere de sahip ve bu da işleri biraz ilginçleştiriyor. Nintendo Direct sırasında yayınlanan ilk görüntüleri de hemen aşağıdan seyredebilirsiniz.

Oyun aynı zamanda hayranlar tarafından da olumlu tepkiler aldı. Anime ve Manga içeriklerini tüketmeyi seven oyuncular, böyle oyunların batıya açılmasını da hoş karşılıyor. Ülkemizde bu tür içerikler niş olarak kabul edilip geniş kitleler tarafından tüketilmese de oldukça sevildiğini söylemek mümkün.

Oyun 2024’te piyasaya sürülecek. Henüz bir Steam mağazası yok ancak platformda da boy göstereceğini biliyoruz. Şimdilik resmi web sitesi üzerinden detaylarını inceleyebilirsiniz. Ayrıca Bandai Namco’nun son duyuruları arasında beat’em up oyunları için Luffy karakterini getirdikleri de bulunuyordu. Detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Atarita - Oyuncuların Merkezi

Oyun hediyeleri, etkinlikleri ve şahane bir ortamı kaçırma!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

En Yeniler

Öne Çıkanlar