ONE PIECE: PIRATE WARRIORS 4 The Battle of Onigashima Pack Çıktı: Luffy Olarak Oynayabiliyorsunuz

Paylaş

Sevilen anime dizisinin oyun uyarlaması olan ve PIRATE WARRIORS serisinin şimdilik son oyunu olan ONE PIECE: PIRATE WARRIORS 4 için yeni DLC paketi çıktı. The Battle of Onigashima adındaki DLC içeriğinde Onigashima Savaşı’na odaklanılmış ve paket, üç yeni karakteri beraberinde getiriyor.

The Battle of Onigashima Pack çıktı: Luffy, Kaido ve Yamato olarak oynayabiliyorsunuz

Yeni DLC paketinin içeriği olarak üç yeni karakter karşımıza çıkıyor ve ONE PIECE anime dizisini ele alan beat’em up oyununda üçüyle birden oynayabiliyorsunuz. Bu karakterler arasında Luffy, Kaido ve Kaido’nun oğlu Yamato bulunuyor. Karakterlerin özellikleri şu şekilde:

  • Luffy: Hasır şapka korsanlarının kaptanı. Wano ülkesini yöneten zalim imparator Kaido’ya karşı ölümcül mücadelesinde Luffy, şeytanın meyvesinin gücünü uyandırıyor ve şimdiye kadarki en güçlü formu olan Gear Five’a dönüşüyor. Oyunda da Luffy olarak oynayabiliyor ve özel hareketi olarak da “Gear Five” hareketini kullanabiliyorsunuz.
  • Kaido: Kendisinin insan-canavar formu, onu pullarla kaplayan ve gücünü artıran “Fish-Fish Fruit, Mythical Zoan, Model: Azura Dragon” yeteneğine sahip. Saldırıları Haki’sinin demir gürzünün muazzam yıkıcı gücüyle tanımlanıyor. Rakibe misilleme şansı vermeden saldırmak için özel hareketler ve kombinasyonları kullanabiliyorsunuz. Aynı zamanda hava saldırılarında ejderhaya dönüşerek birden fazla düşmana da aynı anda vurabiliyorsunuz.
  • Yamato: Kaido’nun oğlu Yamato da The Battle of Onigashima DLC içeriğinin bir parçası olacak. Yamato çeşitli saldırılar gerçekleştirebilmek için dev gürzünü kullanıyor. Ayrıca düşmanları oldukları yerde dondurmak için çeşitli kombolar ve buz saldırılarına da sahip. Tıpkı babası Kaido gibi o da insan-canavar formuna geçebiliyor.
ONE PIECE PIRATE WARRIOS 4 LUFFY

Yeni DLC şu anda çıktı ve Steam’de 219,00 TL fiyatıyla satılıyor.

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek
Oyunların yeni yeni yaygınlaştığı dönemlerde bir çocuk olarak video oyunlarıyla ilk bakışta aşk yaşadım. Age of Empires II ile başlayan yolculuk, kendi oyunumu yapmaya kadar ilerledi. Hala oyun sektöründeyim ve hala o ilk kez Age of Empires II oynayan çocuğun tutkusunu taşıyorum.

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: