Gameship ile oyunlara daha ucuz erişin!

Gameship mobil uygulamasını kullanarak oyunlara daha ucuza erişebileceğinizi ve bakiyenizi nakite çevirebileceğinizi biliyor muydunuz? Şimdi deneyin! #İşBirliği

Suicide Squad: Kill The Justice League Sistem Gereksinimleri Belli Oldu

Paylaş

Suicide Squad Kill The Justice League sistem gereksinimleri belli oldu ve merakla beklenen oyuna dair teknik ayrıntılar gün yüzüne çıktı. Batman oyunlarıyla tanıdığımız ve türünde başarılı bir geliştirici olduğu bilinen Rocksteady tarafından geliştirilen yapım, yakında aramızda olacak. Servis oyunu olmasıyla bolca eleştirilen fakat Rocksteady’nin varlığıyla oyunculara bir nebze de olsa güven veren proje için teknik detayları inceliyoruz.

Suicide Squad Kill The Justice League sistem gereksinimleri neler?

Suicide Squad Kill The Justice League sistem gereksinimleri, oyunu çalıştırmak için ihtiyacımız olan donanımların bir listesini içeriyor. Az sonra detaylarına ineceğimiz minimum tarafı temsil eden liste, oyunu çalıştırmanız için gereken temel donanımları ele alıyor. Öte yandan önerilen taraftaki donanım listesi, oyunu 1080P çözünürlüğünde 60 FPS kare hızı ile oynamanız için tavsiye edilen donanımlardan oluşuyor. Ayrıca 2K ve 4K çözünürlükte oynamak isteyen oyuncular için de ekstra iki liste daha paylaşılmış durumda. Gelin Suicide Squad Kill The Justice League sistem gereksinimleri neler? Birlikte inceleyelim.

Suicide Squad Kill The Justice League sistem gereksinimleri
Suicide Squad Kill The Justice League sistem gereksinimleri

Minimum (1080p – 30 FPS – Düşük ayarlar)

  • İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit)
  • İşlemci: Intel Core i5-8400K ya da AMD Ryzen 5 1600
  • RAM: 16 GB (Çift Kanal)
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 1070 ya da AMD Radeon RX Vega 56
  • Depolama: SSD gerekir.

Önerilen (1080p – 60 FPS- Düşük ayarlar)

  • İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit)
  • İşlemci: Intel Core i7-9700K ya da AMD Ryzen 7 5800X
  • RAM: 16 GB (Çift Kanal)
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce RTX 2060 ya da AMD RX 5700 XT
  • Depolama: SSD gerekir.

Suicide Squad Kill The Justice League kaç GB?

Suicide Squad: Kill The Justice League’i bilgisayarınıza yükleyebilmek için en az 65 GB boş depolama alanına ihtiyacınız olacak. Ayrıca, oyunu sağlıklı şekilde oynayabilmeniz için SSD depolama şartı koşuluyor. Yani düşük okuma/yazma hızına sahip harddiskler, Rocksteady’nin yeni oyununda sağlıklı bir deneyim vadetmiyor.

2K ve 4K çözünürlükler için sistem gereksinimleri

Oyunu FHD (1080p) çözünürlüğünün üzerinde oynamak istiyorsanız, güçlü donanımlara sahip olmanız gerekiyor. Eğer 2K ya da 4K destekleyen bir monitörünüz varsa ve oyunu tam verim ile oynamak istiyorsanız, aşağıdaki tabloda yer alan donanımlara ihtiyaç duyacaksınız.

1440p – 60 FPS4K – 60 FPS
İşlemciIntel Core i7-10700K
AMD Ryzen 7 5800X3D
Intel Core i7-12700K
AMD Ryzen 7 7800X3D
Ekran KartıNvidia GeForce RTX 2080
AMD RX 6800 XT
Nvidia GeForce RTX 3080
AMD RX 7900 XT
RAM16 GB16 GB
Suicide Squad: Kill The Justice League 2K ve 4K sistem gereksinimleri.

Sonuç

Sonuç olarak 1080p çözünürlük için yayınlanan tüm donanım listesinin, oyunu minimum ayarlarda çalıştıracağı gözümüze çarpıyor. Haliyle, oyunu 1080p çözünürlükte 60 FPS kare hızıyla yüksek ayarlarda oynayabilmek için, gerçekten güçlü donanımlara sahip olmak gerekeceğini görüyoruz. Bu da oyunun optimizasyonundan yana bazı endişeler ortaya çıkarıyor.

Unreal Engine 4 ile geliştirildiğini bildiğimiz yapım, servis oyunu olmasının üzerine hali hazırda eleştirilirken, optimizsayondan yana yaralı çıkması da kötü olacaktır. Umuyoruz oyun en sağlıklı şekilde çıkar ve oyunculara keyifli saatler sunan bir oynanış ile karşımızda olur. Oyun 2 Şubat’ta piyasaya sürülecek fakat Epic Games Store sürümü biraz daha gecikecek. Sizler de Suicide Squad Kill The Justice League sistem gereksinimleri hakkındaki görüşlerinizi yorumlarda paylaşabilirsiniz. Şimdiden herkese iyi oyunlar!

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek
Oyunların yeni yeni yaygınlaştığı dönemlerde bir çocuk olarak video oyunlarıyla ilk bakışta aşk yaşadım. Age of Empires II ile başlayan yolculuk, kendi oyunumu yapmaya kadar ilerledi. Hala oyun sektöründeyim ve hala o ilk kez Age of Empires II oynayan çocuğun tutkusunu taşıyorum.
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: