Street Fighter 6 Turnuvasına Çıplak Chun-Li Modu Damga Vurdu: Maç Yarıda Kaldı!

Paylaş

Gerçekleşen bir Street Fighter 6 turnuvasında uzun süre kendisinden söz ettirecek bir olay yaşandı. Oyunculardan birisinin oynadığı karakter olan Chun-Li’ye çıplaklık modu ekleyip turnuva sırasında bunu kaldırmaması üzerine canlı yayın sırasında bu karakter ekranlarda adeta tüm çıplaklığıyla boy göstermeye başladı. Sonrasında ise olanlar oldu…

Çıplak Chun-Li, Street Fighter 6 turnuvasına damga vurdu

Karşılaşma başlamadan önce fark edilmeyen bu durum nedeniyle maça ara verilmek zorunda kalındı. Street Fighter 6 karakterlerinden birisi olan Chun-Li’ye yüklenen çıplaklık modu nedeniyle karakter ekranda bir süre boyunca çıplak olarak görüntülendi. Ardından kısa süre içerisinde sunucu ve ekip olaya müdahale ederek maçı ekrandan alsalar da olan oldu bir kere.

Çıplak Chun-Li, Street Fighter 6 turnuvasına damga vurdu
Çıplak Chun-Li, Street Fighter 6 turnuvasına damga vurdu

Yayın Twitch üzerinden yapıldığından, yayını yapan kanalın etkilenip etkilenmeyeceği bilinmiyor ancak bu haberin yazıldığı sırada klip Twitch üzerinde de hala bulunabilir. Neyse ki mod silindikten sonra turnuva kaldığı yerden devam etti. Ancak hafızalarda bir süre daha yerini koruyacak gibi görünüyor.

Twitter üzerinden paylaşılan NSFW (İşyeri İçin Uygun Değil) klip sosyal medyada ilgi gördü ve çılgın etkileşim sayılarına ulaştı. Aşağıda yer alan klipte çıplaklık olduğunu ve izlemeden önce bunu hesaba katmanız gerektiğini de belirtelim.

Çıkışından itibaren inanılmaz popüler bir oyun haline gelen Street Fighter 6, adeta sınır tanımadan yoluna devam ediyor. İlk 3 günde 1 milyondan fazla oyuncuyu kendisine çeken oyun güçlü şekilde yoluna devam ediyor. Capcom’un oyunun 10 milyon satmasını hedeflediği bildiriliyor. Böyle giderse bu sayı hayal olmaktan çıkabilir.

Haziran başında çıkan oyun şu anda 848,99 TL fiyatıyla PC’de Steam üzerinde satılıyor.

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek
Oyunların yeni yeni yaygınlaştığı dönemlerde bir çocuk olarak video oyunlarıyla ilk bakışta aşk yaşadım. Age of Empires II ile başlayan yolculuk, kendi oyunumu yapmaya kadar ilerledi. Hala oyun sektöründeyim ve hala o ilk kez Age of Empires II oynayan çocuğun tutkusunu taşıyorum.

1 Yorum

guest

1 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim
Anonim
14 Ağustos 2023 17:41

güzel fantazi

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: