Steam Bandai Namco Yayıncı İndirimi Başladı: 10 Oyun Öneriyoruz

Paylaş

Steam Bandai Namco Yayıncı İndirimi geçtiğimiz saatlerde başladı ve sevilen yayıncının birçok oyununda fiyat düşüşleri yaşanıyor. Bu listede sizlere 10 farklı oyun öneriyoruz ve hepsi birbirinden leziz içeriklere sahip. Gelin hep birlikte bakalım neler varmış.

Steam Bandai Namco Yayıncı İndirimi önerileri:

Steam Bandai Namco Yayıncı İndirimi

Daha çok Elden Ring, Ni no kuni ve Little Nightmares gibi oyunlardan tanıdığımız Bandai Namco, Steam üzerinde harika bir indirim etkinliği başlatmış durumda. Birçok yapımda %80’e varan indirimler yer alırken, aynı zamanda oyunların ek paketleri de çok uygun fiyatlara düşmüş durumda. Bizde sizler için bu etkinliği araştırdık, taraştırdık ve 10 adet oyun seçtik. İşte oyunlar;

ELDEN RING – %34 indirim ile birlikte 659,34 TL

Listeye kallavi bir giriş yapmamız gerekiyordu, bizde Elden Ring‘i seçtik. Bir daha bu fiyata bulmanın zor olabileceğini düşünüyor, ve güzel bir yatırım tavsiyesi veriyoruz. 19 Ekim’e kadar geçerli bu indirimde ne yapıp edip şu oyunu kütüphanenize eklemelisiniz sevgili Atarita ahalisi. Oyun fiyatlarının nasıl bir yönde ilerleyeceğini bilemiyoruz, tedbirli olmakta fayda var gibi görünüyor.

  • Çıkış Tarihi: 25 Şubat 2022

11-11 Memories Retold – %85 indirim ile birlikte 11,85 TL

Adeta bir sanat eseri gibi görünen 11-11 Memories Retold, genç bir fotoğrafçı ve Alman bir teknikerin Birinci Dünya Savaşı sırasında yaşadıklarını anlatan hikayesiyle yüreklere dokunmak istiyor. Kendine özgün görselliğiyle ön plana çıkan yapım, aynı zamanda zengin bir hikaye örgüsü ve duygusal bir senaryo sunmayı başarıyor.

  • Çıkış Tarihi: 9 kasım 2018

Little Nightmares II – %65 indirim ile birlikte 209,65 TL

Serinin bu devam oyunu, radyo dalgaları yüzünden karışıklığa bürünmüş bir dünyada kapana kısılan Mono adlı minik karakteri kontrol etmemizi istiyor. İlk oyundan daha gerilimli bir atmosfere sahip olan Little Nightmares II, gizlilik ve korku ögelerini de oyuncuya sunmaktan çekinmiyor. Hazır üçüncü oyun duyurulmuşken göz atmakta fayda olabilir diye düşünüyoruz.

  • Çıkış Tarihi: 11 Şubat 2021

GOD EATER TRILOGY – %89 indirim ile birlikte 140,15 TL

GOD EATER serisinden tam 3 oyunu bu paket içerisinde bulabilirsiniz. GOD EATER Resurrection, GOD EATER 2 ve GOD EATER 3’ü içeren bu paket, sevilen rol yapma-aksiyon serisini bizlere sunmak için harika bir fırsat ile kapımıza kadar gelmiş durumda. Eğer seriye başlamak istiyorsanız şimdi tam sırası olabilir.

  • Çıkış Tarihi: 4 Ağustos 2023

PAC-MAN COLLECTION – %58 indirim ile birlikte 192,71 TL

Yılların eskitemediği oyun karakteri Pac-Man, tam 6 oyunluk paketiyle karşımıza çıkıyor. Steam Bandai Namco Yayıncı İndirimi etkinliği içerisinde tercih edilebilecek belki de en iyi paketlerden bir tanesi kendisi. Oyunları teker teker almak isterseniz ödeyeceğiniz fiyat 264,00 TL. Ancak bu paket sayesinde 71,29 TL’lik bir kazancınız olacak. İçerisinde PAC-MAN Championship Editin DX+, Arcade Game Series: PAC-MAN, PAC-MAN Championship Edition 2, PAC-MAN 256, PAC-MAN Museum+ ve PAC-MAN World Re-PAC oyunları yer alıyor.

  • Çıkış Tarihi: 22 Mayıs 2023

ENSLAVED: Odyssey to the West – %75 indirim ile birlikte 14,75 TL

Kıyamet sonrası bir dünyada geçen ENSLAVED: Odyssey to the West, iki zıt karakterin birbirilerine olan bağlılık duygusunu anlatmakla kalmıyor, aynı zamanda derin bir hikaye unsuru da benimsiyor. Daldan dala atlayacağınız ve bitkilerin yeşerdiği terk edilmiş şehirlerde yolunuzu bulmaya çalışacağınız bu yapıma bir göz atın isterseniz.

  • Çıkış Tarihi: 25 Ekim 2013

SCARLET NEXUS – %80 indirim ile birlikte 149,80 TL

Oldukça ilginç bir tema ele alan Scarlet Nexus, oyuncuya birden fazla mekanik sunabilme özelliğine sahip. Yuito ve Kasane karakterleri arasında seçim yapacak, iki farklı hikayeyi görecek ve benzersiz bir oynanış dinamiğine şahit olacaksınız.

  • Çıkış Tarihi: 25 Haziran 2021

SOULCALIBUR VI – %90 indirim ile birlikte 74,90 TL

Bir dönemin popüler dövüş oyunu Soulcalibur serisinin en nadide oyunlarından bir tanesidir kendisi. Hikayesiyle ve karakterleriyle başka bir dünyaya açılan kapı gibi adeta. En güzel tarafı ise içerisinde Geralt var. Hani şu The Witcher serisinden tanıdığımız. Onunla adam dövmek gibisi yok gerçekten. (Hayır, bu yazı kesinlikle Geralt sevgimizden yola çıkmıyor.)

  • Çıkış Tarihi: 19 Ekim 2018

CODE VEIN – %85 indirim ile birlikte 134,85 TL

Cehennemin en ücra köşelerine doğru yola çıkacak ve sizi sinir stres sahibi yapacak zorlu boss’lar ile yüzleşeceksiniz. Souls-like türünden ilerleyen Code Vein, Steam Bandai Namco Yayıncı İndirimi esnasında tercih edilebilecek alternatif oyunlardan bir tanesi. Orijinal bir hikaye ve görsel tasarıma sahip olması da onu cazip kılan bir diğer neden.

Çıkış Tarihi: 27 Eylül 2019


Tales of Symphonia – %75 indirim ile birlikte 14,75 TL

Klasik hale gelmiş olan Tales of Symphonia, oyunculara zengin bir hikaye ve dibine kadar JRYO öğesi sunmayı hedefliyor. Fiyatı çok uygun olan bu yapımı satın alıp saatlerce oynama şansınız var. İçerisindeki Lore çok başka ve kendisine çekmeyi gayet iyi başarabiliyor.

  • Çıkış Tarihi: 2 Şubat 2016
Steam Bandai Namco Yayıncı İndirimi Başladı: 10 Oyun Öneriyoruz
Tales of Symphonia
Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: