Starship Troopers: Extermination Sistem Gereksinimleri

Paylaş

Offworld Industries tarafından geliştirilen ve yayımlanan Starship Troopers: Extermination sistem gereksinimleri oyunun çıkışıyla birlikte belli oldu.

Starship Troopers: Extermination içerisinde aksiyonun dozu hep yukarıda

Squad oyununun geliştiricisi olan Offworld Industries’in yeni oyunu Starship Troopers: Extermination, geçtiğimiz saatlerde Steam üzerinde çıktı. Çevrimiçi odaklı ve 16 kişiye kadar co-op desteği sunan oyun içerisinde, karşımıza çıkan her böceği yok etmeye yemin etmiş savaşçılar ile deli dolu bir maceraya atılıyoruz. Çıkış fiyatı olarak 235,00 TL belirlenmiş oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Oyun içerisinde birinci şahıs bir kamera modeli yer alırken, aynı zamanda bilim kurgu temelleri ve inşa etme özellikleri de yer alıyor. Seçkin bir özel kuvvetler birliği olan Deep Space Vanguard grubundaki askerleri canlandırdığımız ve insanlık adına böcek tehdidine karşı savaş açtığımız Starship Troopers: Extermination, Valaka Gezegeninde geçiyor. 1997 yapımı Starship Troopers filminden esinlenerek tasarlanan yapım, aynı zamanda taktiksel oynanışıyla da ön plana çıkıyor. Geliştirici Offworld Industries’in Squad isminde gerçekçi bir askeri FPS oyunu olduğunu söylemiştik. İncelememize buradan ulaşabilirsiniz.

Starship Troopers: Extermination sistem gereksinimleri
Starship Troopers: Extermination

Starship Troopers: Extermination sistem gereksinimleri

Şu an erken erişimde piyasaya çıkan oyun, kullanıcıların geri bildirimlerine göre şekillenerek daha güçlü bir oyun anlayışı sunmayı hedefliyor. Sürekli güncellenmesi planlanıyor ve aynı zamanda yeni içerikler ile birlikte sunucular sürekli canlı tutulacak. Bizde oyunu deneyimleme şansına eriştik ve ilerleyen günlerde inceleme yazımızı sizlerle paylaşmayı düşünüyoruz. Starship Troopers: Extermination sistem gereksinimleri şu şekilde;

MİNİMUM:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
İşlemci: Intel Core i3-8100 veya AMD Ryzen 3 3300X
Bellek: 12 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GTX 970 veya AMD RX 570
DirectX: Sürüm 12
Depolama: 20 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
İşlemci: Intel i7-8700K veya AMD Ryzen 5 3600
Bellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GTX 1070 8 GB veya AMD eşdeğeri
DirectX: Sürüm 12
Depolama: 20 GB kullanılabilir alan

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: