Stardew Valley Apple Arcade Aboneliğine Dahil Oluyor

Paylaş

Hepimizin sevip saydığı Stardew Valley, Apple Arcade kullananlar için geliyor. Normal şartlarda App Store üzerinden satın alınabilen oyunun fiyatı 109,99 TL.

Stardew Valley ile Apple Arcade birleşmesi

Apple Arcade resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan paylaşımla birlikte Stardew Valley’in abonelik hizmetine gireceği açıklandı. Normal şartlarda mobil cihazlar için halihazırda satın alınıp oynanabilen yapımın mağaza fiyatı 109,99 TL olarak görülüyor. Apple Arcade aboneliğine sahip olanlar ise daha kârlı bir şekilde oyuna erişebilecek.

Stardew Valley ile Apple Arcade birleşmesi
Stardew Valley ile Apple Arcade birleşmesi

Şayet Apple Arcade’i ilk defa kullanacaksanız ilk ay denemesinin tamamen ücretsiz olduğunu belirtelim. Daha sonra her ay 34,99 TL gibi bir ücret ile birlikte bu aboneliğe sahip olabiliyorsunuz. Bu şekilde Stardew Valley’ı daha hesaplı bir şekilde oynama şansınız bulunuyor. Ayrıca abonelik hizmeti içerisinde normal şartlarda ücretli olarak temin edebileceğiniz çoğu oyun da yer alıyor.

Stardew Valley+ adı altında abonelik hizmetine dahil olacak oyun, 21 Temmuz‘da indirilebilir olacak. İçerisinde konsol ve PC sürümlerinde gerçekleşmiş olan tüm güncellemeler yer alacak. Aynı zamanda 50 saatlik keşfedilebilir içerik ve otomatik kaydetme özelliği de oyunla birlikte gelecek.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: