Ana Sayfa Oyun Haberleri STALKER 2 Meşhur Enerji İçeceği İle Tekrar Karşımıza Çıkıyor

STALKER 2 Meşhur Enerji İçeceği İle Tekrar Karşımıza Çıkıyor

0
STALKER 2 Meşhur Enerji İçeceği İle Tekrar Karşımıza Çıkıyor
STALKER 2 için yayınlanan kısa klipten bir görüntü.

Son yıllarda oyun sektörüne pandemiden bile daha büyük bir darbe vurmayı başaran Rusya & Ukrayna savaşı nedeniyle geliştirme süreci zora giren STALKER 2, kısa bir kliple yeniden karşımıza çıktı. Serinin önceki oyunlarında da olan meşhur enerji içeceği Non Stop’un yer aldığı ve “Become NonStoppable” başlığıyla paylaşılan klip aynı zamanda bazı ince detaylara da yer veriyor.

STALKER 2’den NonStop enerji içeceği ile birlikte yeni bir kısa klip

Videonun kaydedildiği kısmın Yaniv adında, eski oyunlarda da olan ve yeniden karşımıza çıkacak bir bölge olması dikkatimizi çekiyor. Yine de asıl odağın tamamen enerji içeceğine verildiğini söyleyebiliriz.

Toplamda 12 saniye uzunluğunda olan video aynı zamanda ana üssü Ukrayna/Kiev’de olan Non Stop enerji içeceği markası ile ilk oyunda yaptıkları gibi bir iş birliğinin duyurusunu içeriyor.

Bu markanın seri ile bağlantısı ise 2007 yılına kadar dayanıyor. Öyle ki serinin ilk oyununda da Non Stop enerji içecekleri vardı ancak sadece Doğu Avrupa bölgesinde satılan sürümlerde bu isim ile kullanılıyordu. Geri kalan tüm bölgelerde içeceğin ismi oyunun adıyla değiştirilmişti.

STALKER 2 için yayınlanan kısa klipten bir görüntü.
STALKER 2 için yayınlanan kısa klipten bir görüntü.

Görünen o ki marka ile iş birliği STALKER 2 içerisinde de devam edecek. Ancak küresel bir video yayınladıklarına göre bu sefer sadece Balkan ülkelerinde değil, dünyanın her yerinde aynı isim ile karşımıza çıkacak.

Oyundan yana duyduğumuz son şey ise hala çıkış tarihinin 2023 yılı içerisinde planlanıyor olduğuydu. Henüz yeni bir erteleme haberi gelmedi ancak oyun bu kısa klip ile bozduğu sessizliğe aylar önce bürünmüştü. Bu sırada ise Rus hackerlar tarafından saldırıya uğradıklarını doğrulamışlardı. Bundan sonra ne sıklıkla yeni bir detay paylaşırlar, bilmiyoruz. Gelişmeleri takipte olacağız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz