Gameship ile oyunlara daha ucuz erişin!

Gameship mobil uygulamasını kullanarak oyunlara daha ucuza erişebileceğinizi ve bakiyenizi nakite çevirebileceğinizi biliyor muydunuz? Şimdi deneyin! #İşBirliği

Söylenti: Henüz Duyurulmamış Bir Marvel FPS Oyunu Geliştiriliyor

Paylaş

Marvel evreni filmleri ve dizileriyle büyümeye devam ederken bir diğer yandan oyunlarıyla da karşımıza çıkmaya devam ediyor. Ortaya atılan bir iddiaya göre henüz duyurulmamış Marvel FPS oyunu geliştirme aşamasında.

Marvel FPS oyunu geliştiriliyormuş

Daha önce çıkan neredeyse tüm Marvel oyunları genellikle üçüncü şahıs kamera açısına sahip ve karakterleri tümüyle görebildiğimiz yapımlar oluyordu. Ancak geçtiğimiz saatlerde ortaya atılan bir iddiaya göre evrene farklı bir bakış açısı sunacak olan Marvel FPS oyunu geliştirme aşamasına girmiş. Henüz çok az bilgi sahibiyiz ancak bu oyununun isminin Marvel Rivals olacağı söyleniyor.

Marvel 1943: Rise of Hydra ile resmen görsel bir şölen yaşamıştık. Unreal Engine 5 ile geliştirilen oyunun sinematik sahneleri ve karakter modellemeleri çok güzel görünüyordu. Marvel Rivals olarak adlandırılan FPS oyununun da Unreal Engine 5 ile geliştirileceği söyleniyor. X üzerinde yaptığı sızıntılar ile tanınan Kurakasis, duyurunun 2024 yılında yapılacağını ve oyunun NetEase Games tarafından geliştirileceğini belirtiyor.

Çok alışık olmadığımız bir türde olması planlanan Marvel FPS oyunu için şimdilik ortaya çıkan söylentiler bunlar. NetEase tarafından yapılan bir açıklama bulunmuyor. Ayrıca oyunun hem konsollar hem de PC’nin yanı sıra mobil platformlar için çıkacağı da söylentiler arasında. Gelişmelerden haberdar olmak için Atarita X hesabımızı takip etmeyi unutmayın.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: