Marvel 1943: Rise of Hydra Hikaye Fragmanı Yayınlandı!

Paylaş

2022 yılında duyurulan ve hem Captain America hem de Black Panther gibi Marvel’ın ikonik süper kahramanlarını barındıran Marvel 1943: Rise of Hydra için yeni bir fragman yayınlandı.

Marvel 1943: Rise of Hydra harika görünüyor

Marvel hayranlarının heyecanla beklediği oyun Marvel 1943: Rise of Hydra için yeni bir fragman yayınlandı. Geçtiğimiz senelerde duyurulan oyunun ismi de bu fragmanla birlikte kesinleşmiş oldu. Daha önce Electronic Arts ve Naughty Dog gibi stüdyolarda çalışmış olan ve Uncharted serisiyle adını duyuran Amy Henning imzalı bu yeni Marvel oyunu, 2025 yılında piyasaya sürülecek.

Hikaye anlatımının ön planda olduğu bu aksiyon macera oyununda 1940’lı yıllara gidecek ve Captain America olarak bildiğimiz Steve Rogers ile Black Panther ikilisinin dünyasına ortak olacağız. Çizgi romanlardan ve Marvel filmlerinden tanıdığımız Black Panther T’Challa’nın büyükbabası olan Azzuri ise bu yıllardaki Black Panther görevini üstlenen karakter olarak karşımıza çıkacak. Oyun İkinci Dünya Savaşı döneminde geçecek ve aynı zamanda Amerikalı asker Gabriel Jones ile Wakandalı bir casus olan Nanali’nin hikayesini de bizlere gösterecek.

Dediğimiz gibi, Unreal Engine 5 ile geliştirilen oyun 2025 yılında çıkacak ancak net bir tarih söz konusu değil. Aynı zamanda oyundan net bir oynanış videosu da henüz gösterilmedi. Bu sebeple henüz yolun başındayız diyebiliriz.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: