Gameship ile oyunlara daha ucuz erişin!

Gameship mobil uygulamasını kullanarak oyunlara daha ucuza erişebileceğinizi ve bakiyenizi nakite çevirebileceğinizi biliyor muydunuz? Şimdi deneyin! #İşBirliği

Söylenti: Star Wars Outlaws 2024’ün Son Çeyreğinde Aramızda Olabilir!

Paylaş

Ubisoft’un geliştiriciliğini üstlendiği yeni oyunu Star Wars Outlaws‘ın lansmanı hakkında daha belirgin bir takvim öğrenilmiş olabilir. Disney Parks’ın bir blog yazısında yanlışlıkla paylaştığı bilgiye göre çıkış takvimi 2024’ün son dönemini işaret ediyor.

Star Wars Outlaws 2024 İçerisinde Geliyor

Disney Parks’ın yeni yıl listesinde yer verdiği yapım hakkında “Açık dünya Star Wars oyunu Outlaws, bu yılın sonlarında piyasaya sürülecek” yazıyordu. Daha sonra kaldırılan açıklamanın yanı sıra Ubisoft kanadı ise bir düzeltme yaparak 2024 yılının belirtildiğini açıkladı.

Ubisoft'un geliştiriciliğini üstlendiği yeni oyunu Star Wars Outlaws'ın lansmanı hakkında daha belirgin bir takvim bilgisi öğrenilmiş olabilir.

Yapımdan söz edilen açıklamanın devamı ise şu şekilde:

Star Wars Outlaws, galaksideki hem ikonik hem de yeni gezegenleri keşfetmenizi sağlayacak. Arkadaşı Nix ile birlikte özgürlüğü ve yeni bir hayata başlamanın yollarını arayan Kay Vess olarak her şeyi riske atabilirsiniz. Risk almaya istekliyseniz, galaksi fırsatlarla dolu.

Geçtiğimiz yılın haziran ayında, Xbox Games Showcase sırasında duyurulan Star Wars Outlaws için ilk olarak 2023 mali yılı işaret edilmişti. İlerleyen günlerde hedeflenen tarihin aksi yönünde çıkan söylenti haberleriyle birlikte ise Ubisoft’un mali yıl içerisinde yayınlamayı planladığı bir oyunu ileri tarihe kaydırdığı öğrenildi. Ertelenen yapımın adı açıklanmasa dahi büyük bir çoğunluk tarafından Outlaws olduğuna inanıldı. Ubisoft düzeltme yayınlamış olsa bile, yapımın 2024 sonuna doğru geleceğini kabul edebiliriz.

Yiğit Bora Eyüboğlu
Yiğit Bora Eyüboğlu
Kıyamet sonrası evren hastası, oyun bağımlısı, bilim kurgu tiryakisi ve makine mühendisliği öğrencisi. Onu genellikle Death Stranding, The Last of Us ve pek çok sıra tabanlı strateji oyununu överken görebilirsiniz.
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: