Gameship ile oyunlara daha ucuz erişin!

Gameship mobil uygulamasını kullanarak oyunlara daha ucuza erişebileceğinizi ve bakiyenizi nakite çevirebileceğinizi biliyor muydunuz? Şimdi deneyin! #İşBirliği

Söylenti: Avengers 5’in Konusu Ve Detayları Sızdırılmış Olabilir

Paylaş

Jonathan Majors’ın Kang rolünden ayrılmasından sonra ortalık darmaduman olmuştu. Önümüzdeki projelerin Kang’ın üzerine kurulduğunu biliyoruz. Peki Avengers 5‘in konusu ve detayları ne olacak?

Marvel’e neler oluyor?

Marvel Studios son zamanlarda farklı zorluklar ile mücadele ediyor. Disney+ üzerinden yayınlanan Marvel dizilerinin yeterince ilgi toplayamaması bir yana, evrenin yeni fazında ana düşman olan Kang’i oynayan Jonathan Majors‘un taciz ve saldırı suçlamaları ile çıktığı mahkemede suçlu bulunması sonrası tüm projelerden alınması ise son noktayı koymuş oldu. Marvel’in gelecek planlarını adeta tepetaklak eden bu olay sonrasında şirketin nasıl bir yol izleyeceği ise merak konusu olmuştu.

The Marvels filmi ile gişede çakılan ve Echo dizisiyle de izleyicilerin yeterince beğenisini toplayamayan Marvel’de ise yeni Avengers filminin detayları konuşuluyor. İçeriden gelen kaynaklara göre önümüzdeki yıllarda çıkacak filmin konusu ve hatta detayları sızdırılmış durumda.

Söylenti: Avengers 5'in Konusu Ve Detayları Sızdırılmış Olabilir
Söylenti: Avengers 5’in Konusu Ve Detayları Sızdırılmış Olabilir

Yeni Avengers filminden önemli detaylar

Majors’un projelerden ayrılmasından sonra masaya yatırılan en büyük fikir, Kang rolünü oynayan kişinin Coleman Domingo olmasıymış. Ancak bu fikir kesinlik kazanmamakla birlikte halen bir söylenti olarak devam ediyor. Öte yandan filmin senaristi Michael Waldron, daha önceden belirlenen konuya sadık kalmak istiyormuş. Yani çoklu evren teoremi ve zaman bükülmeleri konusunda Avengers üyelerinin başına gelecekler halen olabilir gibi görünüyor.

Daniel Ritchman‘a göre Kang için oyuncu arayışları halen devam ediyormuş. Coleman Domingo sadece bir söylenti olabilir ancak rolü oynamak için güçlü adaylardan birisi konumunda. Şayet Kang’i canlandıracak yeni bir oyuncu bulunduğu takdirde tüm projeler olduğu gibi devam edecektir. Öte yandan Marvel Sinematik Evreni içerisinde What If?… dizisinde gördüğümüz ve tamamen sinematik evrene özgü bir karakter olan “Kahhori” için de planlar yapılıyormuş. Bu karakteri yeni Avengers filminde görebileceğimizi düşünüyoruz.

Kahhori daha önce herhangi bir çizgi roman serisinde yer almamıştı. Tamamen Marvel Sinematik Evrenine özgü bir karakter ve kendisini What If?… dizisinde tanıma şansına erişmiştik. Önümüzdeki projelerde karakterin nasıl bir rol oynayacağı merak ediliyor.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: