SnowRunner’ın 10. Sezonu Başladı ve Yeni Fragman Yayınlandı!

Paylaş

SnowRunner‘ın 10. sezonu olan “Fix & Connect” çıktı. Oyuna yeni haritalar, yeni araçlar ve birçok yeni görev getirecek yeni sezon güncellemesinin teması isminden de anlaşılıyor. Kanada’da fena bir fırtınanın ardından zarar görmüş bölgeleri onarıp birbirine bağlamayı hedeflediğimiz bir görevler silsilesi yeni sezon içerikleri arasında yer alıyor. Yeni sezon bugün itibarıyla Year 3 Pass veya Year 3 Anniversary Edition sahipleri için ücretsiz olarak çıktı.

SnowRunner’ın 10. sezonu Fix & Connect çıktı!

British Columbia’daki güç sıkıntısını çözmek için malzemeler taşıyıp, korkusuz bir kahraman gibi çeşitli arazilerden geçmeye çalışacağımız yeni sezon güncellemesi bugün çıktı. Eğer Year 3 Pass ya da Year 3 Anniversary Edition içeriklerinden birine sahipseniz, güncellemenin tüm içeriklerini ücretsiz olarak kullanabileceksiniz. Bunun dışındaki oyuncular için de yine ücretsiz şekilde ulaşılabilen bazı içerikler yer alıyor.

Oyuna iki yeni harita getiren sezon güncellemesi beraberinde iki yeni kamyon ve bir sürü aktivite barındırıyor. Her biri 4 kilometrekare büyüklüğünde olan iki haritada oyuncular Kanada’nın zorlu çevre koşullarına karşı mücadele edecekler. Yıkıcı bir fırtınanın ardından güç sorunu yaşayan bölgelere jeneratör parçaları taşımak, elektrik direkleri dikmek gibi yeni görevlerle kendilerini bir maceranın içerisinde bulacaklar.

Ücretsiz olarak herkese gelecek içerikler arasında da 10 yeni ve eğlenceli kozmetik, ek olarak da bir büyük vinç eklentisi yer alıyor. Bu içeriklere ulaşmak için Year 3 Pass ya da oyunun yıldönümü sürümüne sahip olmanıza gerek kalmayacak.

SnowRunner şu anda PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X|S, Xbox One, PC ve Nintendo Switch platformlarından oynanabiliyor.

Alparslan Gürlek
Alparslan Gürlek
Oyunların yeni yeni yaygınlaştığı dönemlerde bir çocuk olarak video oyunlarıyla ilk bakışta aşk yaşadım. Age of Empires II ile başlayan yolculuk, kendi oyunumu yapmaya kadar ilerledi. Hala oyun sektöründeyim ve hala o ilk kez Age of Empires II oynayan çocuğun tutkusunu taşıyorum.
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: