Silent Hill: The Short Message 1 Milyon İndirmeyi Geçmiş Durumda

Paylaş

31 Ocak günü gerçekleşen PlayStation State of Play etkinliğinde sürpriz bir şekilde duyurulan Silent Hill: The Short Message toplamda 1 milyon indirmeyi geçmiş durumda.

Silent Hill: The Short Message güzel başarı elde etti

Konami’nin süpriz bir şekilde oyunculara sunduğu Silent Hill: The Short Message oldukça güzel bir başarı elde etti. Çıktıktan sonraki 1 haftalık süreçte toplamda 1 milyon indirmeyi aşan yapım, ücretsiz olmasıyla da oyuncuların beğenisini toplamayı başarmış durumda. PlayStation 5 üzerinden tamamen ücretsiz bir şekilde indirip deneyimleyebiliyorsunuz.

Kısa süren bir deneyim olsa bile oyuncuların beğenisini toplamayı başaran yapım, Silent Hill serisine uygun ana temelleriyle ön plana çıkıyor. Gerilim dolu ve korkutucu odak noktası sayesinde ücretsiz ve kısa olmasına rağmen son dönemlerde en çok beğenilen işlerden birisi olmuş durumda. Ana karakterimiz Anita ile bir apartman dairesinde geçen bu gerilim ve korku dolu macerayı deneyimlemek isterseniz şuradan resmi PlayStation internet adresine giderek oyunu cihazınıza indirebilirsiniz.

Atakan Gümrükçüoğlu
Atakan Gümrükçüoğlu
Babadan gelme video oyun tutkunluğumun önüne geçemiyor, yazdıkça yazıyor ve en sonunda tekrar oyun oynuyorum. Fighting Force ile başlayan maceram günümüz popülaritesine kadar uzanıyor...

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Daha Fazla Atarita

Oyun Gündemi: